0
Asket Grzejnik elektryczny Sunerzha
Asket Grzejnik elektryczny Sunerzha
Asket Grzejnik elektryczny Sunerzha
Producent:
Sunerzha
Cena:2829,00PLN / szt

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Asket Sunerzha Grzejnik Elektryczny

Grzałka elektryczna Asket od producenta Sunerzha to propozycja, która sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. Jej minimalistyczny, prosty design stanowi odpowiedź na potrzebę nowoczesnych dodatków, harmonijnie uzupełniających aranżację wnętrza. Grzałkę wykonano ze stali nierdzewnej i pokryto lśniącą powłoką w ciepłym, złotym odcieniu. Asket Sunerzha została wyposażona w kabel zasilający ukryty pod maskownicą, a także we wbudowany włącznik, sygnalizujący pracę urządzenia. Dzięki temu nie zakłóca ona przestrzeni. Grzejnik dekoracyjny świetnie sprawdzi się w roli wieszaka – w krótkim czasie podgrzeje on szlafrok, czy osuszy ręczniki. Model ten może być użytkowany w łazienkach dzięki odporności na wilgoć IP 44. Zobacz, jak dopełnił naszą łazienkę ze złotą armaturą, w której głównym motywem jest blask.

Dodatkowe informacje:

  • Wymiary zewnętrzne: 1650x50 mm
  • Materiał: Stal nierdzewna AISI 304 (08X18H10)
  • Wydajność cieplna: 32 W
  • Napięcie zasilania: 230 V
  • Stopień ochrony (IP): IP 44
  • Klasa ochrony: I
Sprawdź także pozostałą ofertę grzejników dostępnych na viverto.pl i wybierz model, który stanie się funkcjonalnym dodatkiem do Twojego domu. Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców, którzy pomogą Ci wybrać grzejnik łazienkowy oraz odpowiednie akcesoria, które zapewnią ciepło Twoim domownikom.
Kod producenta:53001
Kolorystyka:Złoty
Wysokość:1650

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone