0
Bateria Prysznicowa Termostatyczna Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Termostatyczna Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Termostatyczna Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Termostatyczna Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Termostatyczna Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Termostatyczna Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:806,00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Bateria Prysznicowa Termostatyczna Grohtherm 1000 34143003 Grohe

Spraw, by ciągłe wahania temperatury podczas kąpieli stały się jedynie niemiłym wspomnieniem. Z baterią termostatyczną GROHE Grohtherm 1000 jest to możliwe - a to wszystko jest zasługą ceramicznej głowicy Turbostat®. Dzięki niej w mgnieniu oka ustawisz pożądaną temperaturę wody i utrzymasz ją przez cały czas na stałym poziomie. GROHE Grohtherm 1000 wyposażona jest w szereg innowacyjnych technologii zapewniając maksymalny komfort i przyjemne chwile za każdym razem, kiedy będziesz mieć ochotę na prysznic. Znajdujące się wewnątrz baterii kanały chłodzące CoolTouch®, gwarantują zawsze bezpieczną w dotyku powierzchnię, a dodatkowy przycisk SafeStop stanowi zabezpieczenie, przed uruchomieniem zbyt gorącej wody przez dzieci. Tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie korpusu pozwala zwiększyć temperaturę powyżej 38°C chroniąc skórę przed oparzeniami. Aby wygląd baterii przykuwał wzrok swym blaskiem i stanowił zabezpieczenie przed uszkodzeniami, pokryliśmy jej powierzchnię chromowaną powłoką StarLight®. GROHE Grohtherm 1000 to komfort, bezpieczeństwo i niezawodność, zamknięte w eleganckiej oprawie.

Dane techniczne:

 • Montaż ścienny
 • Korpus z GROHE CoolTouch®
 • Powłoka chromowa z GROHE StarLight®
 • Głowica termostatyczna z GROHE TurboStat®
 • Ergonomiczne uchwyty GROHE MetalGrip
 • Blokada GROHE SafeStop przy 38°C
 • GROHE EcoJoy® technologia dla zmniejszenia zużycia wody.
 • Pokrętło z regulacją strumienia przepływu  z przyciskiem oszczędnościowym GROHE EcoButton
 • Zintegrowana blokada wody mieszanej
 • Głowica ceramiczna 1/2", 180°
 • Wyjście prysznica na dole 1/2"
 • Wbudowane zawory zwrotne
 • Sitka do zanieczyszczeń
 • Przyłącza S
 • Metalowa rozeta
 • Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym
 • Min. rekomendowane ciśnienie - 1,0 bar

Niczym nie zakłócony przepływ wody i jej stała temperatura dzięki technologii GROHE TurboStat®
Precyzyjna technologia budowy termostatu, pozwala mu w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury i ciśnienia wody w instalacji, utrzymując ich stały poziom na wyjściu z baterii.

Technologia GROHE CoolTouch® – nigdy nie za gorąca powierzchnia baterii
Dzięki technologii GROHE CoolTouch, temperatura powierzchni baterii nigdy nie będzie wyższa od tej, którą ma woda w Twoim prysznicu. Zaprojektowana ze zintegrowanymi kanałami wodnymi, oddzielającymi przepływ gorącej wody od powierzchni baterii, jest zawsze bezpieczna w dotyku. Ta opcja jest szczególnie przydatna w domach, w których obecne są małe dzieci - nie musisz już martwić, że przypadkowo oparzą się podczas kąpieli.

Technologia GROHE EcoJoy® - ogranicza przepływ wody bez wpływu na komfort korzystania z baterii
Specjalny perlator z ogranicznikiem przepływu, pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%, w żaden sposób nie pogarszając wydajności baterii. Z EcoJoy, za każdym razem gdy włączysz wodę, oszczędzisz pieniądze.

Powierzchnia baterii łatwa do wyczyszczenia, dzięki chromowanej powłoce wykonanej technologii StarLight
Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką - chromowana powłoka, którą została pokryta jest odporna na zarysowania, trwała i bezproblemowa w konserwacji. Ciesz się jej lśnieniem przez lata.

EcoButton – zredukuj zużycie wody nawet o 50%
Za pomocą tego przycisku możesz wybrać pełny przepływ wody, np. do szybkiego napełniania wanny lub zmniejszyć zużycie nawet o 50% bez pogorszenia komfortu!

 

Przycisk SafeStop - uniemożliwia przypadkowe ustawienie zbyt gorącej wody, chroniąc Cię przed oparzeniami
Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, że niemożliwe jest przypadkowe zwiększenie temperatury wody w baterii powyżej 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Temperaturę 38°C możesz dostosować do swoich preferencji i dowolnie ustawić blokadę, przystosowując ją do swoich potrzeb i preferencji.

GROHE EasyLogic - system oznaczeń na baterii umożliwiający prostą i intuicyjną obsługę
Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Kształt i oznaczenia baterii zaprojektowano w ten sposób, żeby nikt nie miał problemu z jej obsługą.
Przycisk SafeStop Plus – bezpieczeństwo i ochrona przed oparzeniami
Bezpieczeństwo jest dla GROHE kwestią priorytetową. Przycisk SafeStop Plus ma domyślnie ustawiony limit temperatury na 38° - można ją dowolnie zmienić, deaktywując blokadę. Dla zwiększonej ochrony, maksymalny możliwy do ustawienia poziom temperatury to 50° C.
Kod producenta:34143003
Rodzaj:Bateria
Kolorystyka:Chrom
Gwarancja:5 lat

Opinie użytkowników

2017-11-08 13:10:08
Łatwość w regulacji temperatury podczas kąpieli/ brania prysznica - tego zawsze mi brakowało. W końcu mozna sie normalnie myć

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (1 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone