0
Bateria Prysznicowa Z Termostatem Grohtherm 1000 34143003 GroheDarmowa dostawa
Bateria Prysznicowa Z Termostatem Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Z Termostatem Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Z Termostatem Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Z Termostatem Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Z Termostatem Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Bateria Prysznicowa Z Termostatem Grohtherm 1000 34143003 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:769,25PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Bateria Prysznicowa Termostatyczna Grohtherm 1000 34143003 Grohe

Spraw, by ciągłe wahania temperatury podczas kąpieli stały się jedynie niemiłym wspomnieniem. Z baterią termostatyczną GROHE Grohtherm 1000 jest to możliwe - a to wszystko jest zasługą ceramicznej głowicy Turbostat®. Dzięki niej w mgnieniu oka ustawisz pożądaną temperaturę wody i utrzymasz ją przez cały czas na stałym poziomie. GROHE Grohtherm 1000 wyposażona jest w szereg innowacyjnych technologii zapewniając maksymalny komfort i przyjemne chwile za każdym razem, kiedy będziesz mieć ochotę na prysznic. Znajdujące się wewnątrz baterii kanały chłodzące CoolTouch®, gwarantują zawsze bezpieczną w dotyku powierzchnię, a dodatkowy przycisk SafeStop stanowi zabezpieczenie, przed uruchomieniem zbyt gorącej wody przez dzieci. Tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie korpusu pozwala zwiększyć temperaturę powyżej 38°C chroniąc skórę przed oparzeniami. Aby wygląd baterii przykuwał wzrok swym blaskiem i stanowił zabezpieczenie przed uszkodzeniami, pokryliśmy jej powierzchnię chromowaną powłoką StarLight®. GROHE Grohtherm 1000 to komfort, bezpieczeństwo i niezawodność, zamknięte w eleganckiej oprawie.

Dane techniczne:

 • Montaż ścienny
 • Korpus z GROHE CoolTouch®
 • Powłoka chromowa z GROHE StarLight®
 • Głowica termostatyczna z GROHE TurboStat®
 • Ergonomiczne uchwyty GROHE MetalGrip
 • Blokada GROHE SafeStop przy 38°C
 • GROHE EcoJoy® technologia dla zmniejszenia zużycia wody.
 • Pokrętło z regulacją strumienia przepływu  z przyciskiem oszczędnościowym GROHE EcoButton
 • Zintegrowana blokada wody mieszanej
 • Głowica ceramiczna 1/2", 180°
 • Wyjście prysznica na dole 1/2"
 • Wbudowane zawory zwrotne
 • Sitka do zanieczyszczeń
 • Przyłącza S
 • Metalowa rozeta
 • Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym
 • Min. rekomendowane ciśnienie - 1,0 bar

Niczym nie zakłócony przepływ wody i jej stała temperatura dzięki technologii GROHE TurboStat®
Precyzyjna technologia budowy termostatu, pozwala mu w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury i ciśnienia wody w instalacji, utrzymując ich stały poziom na wyjściu z baterii.

Technologia GROHE CoolTouch® – nigdy nie za gorąca powierzchnia baterii
Dzięki technologii GROHE CoolTouch, temperatura powierzchni baterii nigdy nie będzie wyższa od tej, którą ma woda w Twoim prysznicu. Zaprojektowana ze zintegrowanymi kanałami wodnymi, oddzielającymi przepływ gorącej wody od powierzchni baterii, jest zawsze bezpieczna w dotyku. Ta opcja jest szczególnie przydatna w domach, w których obecne są małe dzieci - nie musisz już martwić, że przypadkowo oparzą się podczas kąpieli.

Technologia GROHE EcoJoy® - ogranicza przepływ wody bez wpływu na komfort korzystania z baterii
Specjalny perlator z ogranicznikiem przepływu, pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%, w żaden sposób nie pogarszając wydajności baterii. Z EcoJoy, za każdym razem gdy włączysz wodę, oszczędzisz pieniądze.

Powierzchnia baterii łatwa do wyczyszczenia, dzięki chromowanej powłoce wykonanej technologii StarLight
Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką - chromowana powłoka, którą została pokryta jest odporna na zarysowania, trwała i bezproblemowa w konserwacji. Ciesz się jej lśnieniem przez lata.

EcoButton – zredukuj zużycie wody nawet o 50%
Za pomocą tego przycisku możesz wybrać pełny przepływ wody, np. do szybkiego napełniania wanny lub zmniejszyć zużycie nawet o 50% bez pogorszenia komfortu!

 

Przycisk SafeStop - uniemożliwia przypadkowe ustawienie zbyt gorącej wody, chroniąc Cię przed oparzeniami
Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, że niemożliwe jest przypadkowe zwiększenie temperatury wody w baterii powyżej 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Temperaturę 38°C możesz dostosować do swoich preferencji i dowolnie ustawić blokadę, przystosowując ją do swoich potrzeb i preferencji.

GROHE EasyLogic - system oznaczeń na baterii umożliwiający prostą i intuicyjną obsługę
Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Kształt i oznaczenia baterii zaprojektowano w ten sposób, żeby nikt nie miał problemu z jej obsługą.
Przycisk SafeStop Plus – bezpieczeństwo i ochrona przed oparzeniami
Bezpieczeństwo jest dla GROHE kwestią priorytetową. Przycisk SafeStop Plus ma domyślnie ustawiony limit temperatury na 38° - można ją dowolnie zmienić, deaktywując blokadę. Dla zwiększonej ochrony, maksymalny możliwy do ustawienia poziom temperatury to 50° C.
Rodzaj:Bateria prysznicowa
Kolorystyka:Chrom
Kod producenta:34143003
Kolor:Chrom
Rodzaj regulacji:Jednouchwytowy
Termostat:Tak
Wysokość baterii (mm):70
Zasięg wylewki (mm):81
Wykończenie:Połysk
Montaż:Ścienny

Opinie użytkowników

Informujemy, że opinie publikowane w serwisie nie są przez nas weryfikowane i nie mamy wiedzy o tym, czy pochodzą one od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.
2017-11-08 13:10:08
Łatwość w regulacji temperatury podczas kąpieli/ brania prysznica - tego zawsze mi brakowało. W końcu mozna sie normalnie myć

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (1 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone