Bateria Umywalkowa Digit Color 12311453 Palazzani
Producent:
Palazzani
Cena:1408.00PLN / szt

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:

Digit Color Palazzani Bateria Umywalkowa 12311453

Podtynkowe systemy wodne stanowią rozwiązanie, które coraz częściej gości w polskich łazienkach. Podczas wyboru baterii umywalkowej warto wybrać rozwiązanie, które łączy w sobie ekologiczne rozwiązania wysoką jakość wykonania oraz design wprowadzający do łazienek zupełnie nową estetykę. Tak prezentuje się bateria Digit Color od producenta Palazzani. Przeznaczona jest do łączenia z podtynkowymi elementami, będąc ich zwieńczeniem. Wykonano ją w minimalistycznej formie, która zyskała na elegancji dzięki lśniącej powłoce w ciepłym odcieniu. Palazzani Digit Color doskonale prezentuje się w nowoczesnych projektach, może także posłużyć jako uzupełnienie wnętrz w retro klimacie. Zobacz jej szczegóły w naszej aranżacji zielonej łazienki z płytkami jodełkami, w której króluje zieleń, marmur i złota armatura i zainspiruj się nią podczas urządzania strefy umywalkowej w Twoim domu.

W viverto.pl prezentujemy Ci najmodniejsze modele armatury, wśród których znajduje się Palazzanibateria podtynkowa umywalkowa w złotym kolorze. Zobacz nasz asortyment i wybierz wyposażenie do swojej łazienki.

Kod producenta:12311453
Gwarancja:2 lata
Korek:Bez korka
Wylewka:Stała
Rodzaj regulacji:Jednouchwytowa
Wersja baterii:Dwuotworowa

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone