Bateria Umywalkowa Loft 20010101 Tres - OUTLET ostatnia sztukaOUTLET
Bateria Umywalkowa Loft 20010101 Tres - OUTLET ostatnia sztuka
Bateria Umywalkowa Loft 20010101 Tres - OUTLET ostatnia sztuka
Bateria Umywalkowa Loft 20010101 Tres - OUTLET ostatnia sztuka
Producent:
Tres
Cena promocyjna:496.80PLN / szt 380.00PLN / szt
Zostało jeszcze:1 szt
ILOŚĆ:
Bateria Umywalkowa Loft 20010101  Tres

Szeroka gama produktów z tej serii została stworzona w celu spełnienia wymagań i zapewnienia komfortu użytkownikom. Osoby o wyrafinowanym guście estetycznym, poszukujące współczesnych produktów cechujących się znakomitą jakością, jak również ceniące sobie komfort, z całą pewnością docenią walory tej niezwykłej kolekcji.


Umywalka
Jednouchwytowa
Dźwignia
Z kaskadową wylewką
Natynkowa
Kod producenta:20010101
Pomieszczenie:Łazienka
Wysokość baterii (mm):167 mm
Zasięg wylewki (mm):110 mm
Gwarancja:5 lat
Korek:Bez korka
Wylewka:Stała
Rodzaj regulacji:Jednouchwytowa
Wersja baterii:Jednootworowa
Kolorystyka:Chrom
Kraj pochodzenia:Hiszpania
TRES GRIFERIA to rodzinna firma, posiadająca ponad 40 lat doświadczenia, zajmująca się integralną produkcją baterii najwyższej jakości, zarówno łazienkowych, jak i kuchennych, paneli z hydromasażem, brodzików natryskowych i akcesoriów łazienkowych oraz ich komercjalizacją. Szeroki asortyment i wysoka jakość produktów TRES sprawiły, że marka jest znana na całym świecie. Jest to jedna z najważniejszych firm na rynku europejskim, stawiająca sobie za cel najwyższy poziom usług, jakość oraz dobrą cenę.Protect Tres Protect Tres

System antyoparzeniowy, w którym zakres ruchu uchwytu reguluje się, dopasowując pozycję pierścienia Protect-Tres, co umożliwia ustawienie maksymalnej temperatury wody.

Technologia umożliwiająca ustalenie pozycji maksymalnego otwarcia uchwytu dla wody gorącej, aby zapobiec poparzeniom wśród dzieci lub osób starszych podczas korzystania z umywalek, bidetów i pryszniców.

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone