0

Dekoracje ogrodowe

(3 produktów)
Pokrycie tarasu, ścieżka prowadząca do altany czy wokół domu? Nieważne co i gdzie, ważne w jakim stylu! W Viverto.pl znaleźć można zarówno betonowe płyty tarasowe drewnopodobne, które do złudzenia przypominają naturalny surowiec, okrągłe krążki drewnopodobne oraz modne ostatnio podkłady kolejowe. Sam zdecyduj, co wybierzesz, a jedno jest pewne – Twój ogród będzie zachwycać!

Ogród pełen piękna

Ogród to przestrzeń, w której niezwykle chętnie spędzamy wolny czas. To nie tylko miejsce wypoczynku i relaksu, ale też strefa zabaw dla dzieci czy wspólnych spotkań ze znajomymi. Warto więc zaaranżować go w sposób praktyczny, a zarazem estetyczny.

Dekoracje ogrodowe pozwolą w łatwy sposób upiększyć poszczególne strefy ogrodu oraz połączą je w jedną całość. Różnego rodzaju ścieżki sprawią, iż suchą stopą przejdziemy z tarasu do zielnika czy miejsca, w którym zrobimy rodzinnego grilla… Jak w nowoczesny i piękny sposób ozdobić ogród?

Drewnopodobne płyty tarasowe

Taras to miejsce, które w sezonie letnim z powodzeniem zastępuje salon. Gdy nadchodzą ciepłe dni, niezwykle chętnie przenosimy się na zewnątrz, by wypić tam poranną kawę, zjeść rodzinny obiad czy obejrzeć gwiaździste niebo nocą. Warto zadbać więc o jego wygląd! Piękną ozdobą tarasu będą drewnopodobne płyty tarasowe. Imitują drewno, oddają najważniejsze jego cechy, a przy tym są dużo bardziej praktyczne niż naturalny surowiec. By taras z prawdziwego drewna mógł wyglądać estetycznie przez długi czas, wymaga wielu kosztownych zabiegów. W przypadku drewnopodobnych płytek możemy zapomnieć o konieczności regularnego malowania i impregnowania powierzchni. Prawda, że wygodne?

Podkłady kolejowe

Dekoracja ogrodu przed domem jest równie ważna, co piękny taras. Podkłady kolejowe stworzone z drewnopodobnych płyt to rozwiązanie o wielu zastosowaniach. Odpowiedni proces technologiczny w połączniu z wysoką jakością materiału gwarantują, że płyty te będą odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Z ich pomocą stworzymy dekoracje do ogrodu, takie jak ścieżki ozdobne, elementy małej architektury czy przejścia wokół domu. Różne kształty sprawiają, że możemy dopasować ścieżkę do własnych potrzeb.

Krążki drewnopodobne

Kolejnym pomysłem na dekorację w ogrodzie są drewnopodobne krążki wykonane na bazie betonu. Doskonała imitacja krążków odcinanych z pnia sprawia, że wręcz wtapiają się w otoczenie! Ich kształt, faktura, a nawet kolor do złudzenia przypominają prawdziwe drewno, a przy tym – w przeciwieństwie do naturalnego surowca – są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia oraz mróz. Nadadzą się do stworzenia klimatycznych ogrodowych ścieżek lub jako ozdoby altanek czy tarasów. Piękno i ciepły, sielski klimat – w sam raz do ogrodu!

Sklep internetowy Viverto.pl oferuje najwyższej jakości dekoracje ogrodowe, które sprawią, że przestrzeń przed domem nabierze niepowtarzalnego charakteru!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Zastosowanie
Mrozoodporność
Kolorystyka
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone