Farba Akrylowa Strukturalna Piasek Pustyni Biały 10L Primacol
Producent:
Primacol
Cena:120.80PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:

Farba strukturalna Piasek Pustyni

Piasek Pustyni to najwyższej jakości strukturalna farba akrylowa, przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Zawarte w niej dodatki mineralne sprawiają, że pomalowana ściana sprawia wrażenie ściany wykonanej z piaskowca. Pozwala na stworzenie nietypowego efektu i “ciepłego” klimatu wnętrz. Piasek Pustyni Primacol zapewnia dobre krycie i doskonale sprawdza się na podłożach z drobnymi nierównościami i pęknięciami. Produkt przeznaczony jest do stosowania na płyty gipsowo-kartonowe, wiórowe, beton, tynk cementowy lub wapienno-cementowy, podłoża z gipsu.

Przygotowanie podłoża: 
Podłoże przeznaczone do malowania powinno być czyste, suche, odtłuszczone i stabilne. Ubytki tynku należy zaszpachlować. Świeże tynki mogą być malowane po 4 tygodniach sezonowania. W celu umocnienia podłoża należy je zagruntować emulsją gruntującą, np. Primacol Primagrunt.

Sposób użycia: 
Przed użyciem produkt dokładnie wymieszać. Farbę należy nakładać wałkiem o krótkiej lub średniej długości włosia od dołu do góry, a następnie równomiernie rozprowadzić. Ostatnie pociągnięcia wałkiem należy wykonywać w jednym kierunku. Malując kolejne fragmenty powierzchni należy pamiętać, by ich łączenie odbywało się „na mokro”. W trakcie pracy farbę należy od czasu do czasu przemieszać. Drugą warstwę należy nanosić po wyschnięciu pierwszej. W przypadku wszystkich produktów strukturalnych osiągnięty efekt w znacznym stopniu zależy od indywidualnych umiejętności wykonawcy oraz użytych narzędzi. Przed przystąpieniem do malowania należy zawsze dokonać próby na testowej powierzchni, aby zapoznać się z techniką nanoszenia, gdyż producent nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe lub nieumiejętne użycie produktu. W celu dokładnego sprawdzenia koloru i struktury poproś sprzedawcę o wzornik. Białą farbę można barwić pigmentami Primacol, bądź innymi pigmentami do farb akrylowych. Produkt występuje również w gotowych kolorach. Malowanie przeprowadzać w temperaturze powyżej 5oC.

Składowanie: 
Przechowywać w temperaturze 5–30oC, w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętych, oryginalnych opakowaniach. Chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Okres trwałości: 
24 miesiące od daty produkcji.

Pojemność:10L
Zastosowanie:Wewnętrzne
Struktura:Tak
Kraj pochodzenia:Polska
Zalecana liczba warstw:1-2
Czas schnięcia:12 godzin
Wydajność:4 m2/L
Sposób aplikacji:pędzel / wałek
Rodzaj farby:Akrylowa

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone