0
Farba Capadin AIRFIX 25L Caparol
Producent:
Caparol
Cena:229,00PLN / szt
Cena za 1 L - 9,16 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Capadin Airfix 25L Caparol Farba do Natrysku

Biała farba marki Caparol przeznaczona jest do wykonywania wysokiej jakości wymalunków na powierzchniach ścian oraz sufitów znajdujących się wewnątrz pomieszczeń. Capadin Airfix za sprawą specjalnie przygotowanych składników oraz odpowiednio dobranej konsystencji jest szczególnie polecana do nanoszenia metodą natryskową tzw. Airfix, zawłaszcza w przypadku dużych powierzchni.

Emulsja z kolekcji Capadin charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi: bezemisyjną, wodorozcieńczalną, bezrozpuszczalnikową i ekologiczną formułą, doskonałą dyfuzyjnością, łatwą aplikacją i wysoką wydajnością. Farba nie zawiera składników mogących pogarszać jej wygląd, „łapiąc” kurz z powietrza.

Capadin Airfix 25 l może być stosowana w formie podkładu, przed nałożeniem farb nawierzchniowych – poprawiając ich stopień krycia.

W viverto.pl znajdziesz szeroki wybór białych farb do ścian i sufitów. Sprawdź dostępny asortyment i skorzystaj z atrakcyjnych ofert, które czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym.

CapaDIN Airfix — konsystencja ustawiona do ekonomicznego nakładania metodą Airfix.
Dedykowana do malowania natryskowego.

Rodzaj farby:Farba dyspersyjna
Kolorystyka:Biały
Pojemność:25 L
Zalecana liczba warstw:2
Czas schnięcia:4-6 h
Wydajność:10m2/L
Sposób aplikacji:Natrysk
Kolor:Biel
Wykończenie:Mat

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone