0
Farba EasyCare Kuchnia i Łazienka Satin Biały 2.5L Dulux
Producent:
Dulux
Cena:89,00PLN / szt
Cena za 1 L - 35,60 PLN
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Farba EasyCare Kuchnia i Łazienka Satin Biały 2.5L Dulux

Dzięki specjalnym właściwościom powłoki, farba odpycha wodę oraz wszelkie płynne zabrudzenia, nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. Powłoka zachowuje wyjątkową odporność na tłuste plamy, które można usunąć z powierzchni powłoki bez jej uszkodzenia. W pomieszczeniach o słabej wentylacji, gdzie jest podwyższone zawilgocenie, farba tworzy powłoki odporne na działanie grzybów pleśniowych.

Opis aplikacji

Najlepszy efekt uzyskasz, stosując wałki z wełny owczej lub wałki sznurkowe o długości runa 10-18 mm. Przed malowaniem farbę dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj emulsji. Nakładaj 2 warstwy w odstępie 2 godzin. Stosuj w temperaturze pomiędzy +10°C, a +28°C i wilgotności względnej powietrza poniżej 80%.

Przygotowanie powierzchni

Powierzchnie powinny być zwarte, jednolite, czyste i suche. Powłoki farb wapiennych, klejowych oraz słabo przyczepnych całkowicie usuń z podłoża, a następnie powierzchnie przemyj wodą w celu usunięcia pylistych pozostałości i kurzu. Pozostaw do wyschnięcia. Nierówności i uszkodzenia powierzchni wypełnij odpowiednią masą szpachlową, a następnie wyrównaj i wygładź. Zagruntuj malowane powierzchnie. Podłoża wcześniej malowane farbami emulsyjnymi, których powierzchnia jest jednolita, dobrze przyczepna, nie jest pyląca lub uszkodzona malować bez gruntowania.

Mycie

Po zakończeniu malowania zaleca się usunąć jak największą ilość farby, a następnie umyć czystą wodą.

Przechowywanie

W oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od źródeł ciepła. Uwaga: Produkt wodny. W temperaturach ujemnych ulega trwałemu uszkodzeniu.

Zobacz pozostałe farby z kolekcji dostępne w naszym sklepie internetowym: Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka.

Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:2,5L
Kolorystyka:Biały
Czas schnięcia:2h
Wydajność:14 m2/l
Sposób aplikacji:Pędzel, Wałek
Kolor:Satin Biały
Przeznaczenie:Do ścian i sufitów
Rodzaj farby:Farba lateksowa
Temperatura aplikacji:Od +10 °C do +28°C
Wykończenie:Satynowy
Ilość warstw:2
Czas nakładania kolejnej warstwy:2h
Rozcieńczalnik:Bez rozcieńczania

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone