0
Farba EasyCare Niebywale Śmietankowy 5L Dulux
Producent:
Dulux
Cena:139,63PLN / szt
Cena za 1 L - 27,93 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Farba EasyCare Niebywale Śmietankowy 5L Dulux

Dulux EasyCare to pierwsza na rynku plamoodporna farba wewnętrzna do ścian i sufitów o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki specjalnej powłoce farba odpycha wodę oraz wszelkie płynne zabrudzenia nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. Tworzy matowe powłoki o najwyższej odporności na plamy, a ich usuwanie jest dziecinnie łatwe.

Opis aplikacji

Produkt przystosowany jest do malowania pędzlem lub wałkiem. Nie rozcieńczaj emulsji. Nakładaj 2 warstwy farby, w odstępie 2 godzin od naniesienia poprzedniej warstwy. Nabieraj na wałek lub pędzel obfite i równomierne ilości farby, rozprowadzaj dokładnie do uzyskania równomiernej warstwy. Taśmę malarską usuń niezwłocznie po zakończeniu malowania.

Przygotowanie powierzchni

Powierzchnie powinny być zwarte, jednolite, czyste i suche. Powłoki farb wapiennych, klejowych oraz słabo przyczepnych całkowicie usuń z podłoża, a następnie powierzchnie przemyj wodą w celu usunięcia pylistych pozostałości i kurzu. Pozostaw do wyschnięcia. Nierówności i uszkodzenia powierzchni wypełnij odpowiednią masą szpachlową, a następnie wyrównaj i wygładź. Zagruntuj malowane powierzchnie. Podłoża wcześniej malowane farbami emulsyjnymi, których powierzchnia jest jednolita, dobrze przyczepna, nie jest pyląca lub uszkodzona malować bez gruntowania.

Mycie

Po zakończeniu malowania zaleca się usunąć jak największą ilość farby, a następnie umyć czystą wodą.

Przechowywanie

W oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od źródeł ciepła. Uwaga: Produkt wodny. W temperaturach ujemnych ulega trwałemu uszkodzeniu.

Zobacz pozostałe farby z kolekcji dostępne w naszym sklepie internetowym: Dulux EasyCare Kolory.
Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:5L
Kolorystyka:Biały
Czas schnięcia:2h
Wydajność:14 m2/l
Sposób aplikacji:Pędzel, Wałek
Kolor:Niebywale Śmietankowy
Przeznaczenie:Do ścian i sufitów
Rodzaj farby:Farba lateksowa
Temperatura aplikacji:Od +10 °C do +28°C
Wykończenie:Mat
Ilość warstw:2
Czas nakładania kolejnej warstwy:2h

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone