Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Tender 2,5L - OUTLET towar niepełnowartościowyOUTLET
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Tender 2,5L - OUTLET towar niepełnowartościowy
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Tender 2,5L - OUTLET towar niepełnowartościowy
Producent:
Beckers
Cena promocyjna: 65.98PLN / szt 29.00PLN / szt

Zostało jeszcze:1 szt
ILOŚĆ:

Towar niepełnowartościowy pochodzący z  wyprzedaży końcówek magazynowych.
Lekko rozszczelniona, lub brudna puszka (widoczne na zdjęciach).
Towar wewnątrz pełnowartościowy.

Farba Lateksowa Beckers Designer Colour

  • Najwyższa odporność na mycie wodą z dodatkiem detergentu

  • Bardzo dobre krycie i trwałość koloru

  • Dobra wydajność - do 16 m²/l

Wysokiej jakości, wodorozcieńczalna farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów. Powierzchnia pokryta farbą zyskuje piękne matowe wykończenie. Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.
Przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, w tym w obiektach szkolno-wychowawczych (szkoły, przedszkola itd.), obiektach służby zdrowia oraz zakładach usługowych. Można stosować do malowania takich powierzchni jak: płyty kartonowo-gipsowych, tynki cementowo-wapienne, jak również do renowacji starych wymalowań. Produkt nadaje się również do dekoracyjnego malowania betonu.

Przygotowanie podłoża:

Podłoże przeznaczone do malowania musi być czyste, suche i odtłuszczone, oczyszczone z pyłu i luźno z nim związanych elementów. Usunąć pleśń oraz wszelkie zanieczyszczenia ograniczające przyczepność farby do podłoża za pomocą odpowiednich preparatów. Do wypełnienia ubytków i pęknięć w podłożu oraz wyrównania powierzchni ścian i sufitów należy zastosować odpowiednią szpachlówkę, upewnić się, czy wszystkie powierzchnie szpachlowane lub wcześniej malowane farbą z połyskiem są zmatowione. Całą powierzchnię zagruntować farbą gruntującą BECKERS DESIGNER PRIMER. W przypadku luźno związanego i chłonnego podłoża przed gruntowaniem, powierzchnię zabezpieczyć preparatem BECKERS MAX PRIMER. Powierzchnie przygotowane do malowania powinny być gładkie i o jednolitej chłonności. Taśmę malarska usuwać na „mokro”.

Sposób stosowania:

Rozcieńczenie: W razie potrzeby rozcieńczyć do 5% wodą.

Warunki aplikacji: Wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C i nie wyższa niż +30°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 80%.

Malowanie: Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. Nałożyć 2 warstwy BECKERS DESIGNER COLOUR za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw. Zaleca się stosowanie narzędzi malarskich ANZA.

Czyszczenie narzędzi:

Narzędzia należy czyścić wodą, bezpośrednio po zakończeniu prac. Przed umyciem narzędzia należy dobrze wytrzeć, w celu usunięcia możliwie największej ilości farby.

Rodzaj farby:Lateksowa
Pojemność:2,5L
Kolor:Tender
Zalecana liczba warstw:2
Czas schnięcia:2-4 godziny
Wydajność:16m2/L
Sposób aplikacji:pędzel / wałek / natrysk
Zastosowanie:Wewnętrzne
Kraj pochodzenia:Polska

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone