Farba Lateksowa Beckers Designer White 5L
Farba Lateksowa Beckers Designer White 5L
Farba Lateksowa Beckers Designer White 5L
Farba Lateksowa Beckers Designer White 5L
Producent:
Beckers
Cena:71.00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Beckers Farba Lateksowa Designer White

Wysokiej jakości, wodorozcieńczalna, biała farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów. Pokryta nią powierzchnia zyskuje piękne, głęboko matowe wykończenie. Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Dodatkowo spełnia rygorystyczne europejskie normy dotyczące emisji Lotnych Związków Organicznych.


Zalety:
- Odporność pomalowanej powłoki na mycie wodą z dodatkiem detergentu
- Długi efekt bieli - farba odporna na promieniowanie UV nie żółknie w czasie
- Dobra wydajność - do 14m2/l
Pojemność:2,5L
Zastosowanie:Wewnętrzne
Kraj pochodzenia:Polska
Zalecana liczba warstw:2
Czas schnięcia:2-4 godziny
Wydajność:do 14 m2/L
Sposób aplikacji:Pędzel / Wałek / Natrysk
Kolor:White

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego

Produkty oznaczone tym znakiem posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwo Alergologicznego (PTA), są więc polecane alergikom i osobom ze skłonnościami do alergii.
Zerowa zawartość Lotnych Związków Organicznych

Produkty oznaczone tym znakiem spełniają rygorystyczne europejskie normy dotyczące emisji Lotnych Związków Organicznych.Uniwersalna i ponadczasowa biel


Biel to kolor, który zawsze był i zawsze będzie chętnie wybierany do malowania ścian. Trudno się dziwić - jest bowiem doskonałą i bezpieczną bazą do tworzenia różnorodnych aranżacji. Na jej czystym tle większość przedmiotów będzie się dobrze prezentować, bez obawy źle dobranych połączeń kolorystycznych. Biel jest też nieodzowna przy tworzeniu aranżacji w stylu skandynawskim.
Uniwersalne tło


Białe ściany to doskonała baza dla urządzenia każdego wnętrza. Jasne ściany i sufit dają poczucie przestronności i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe. Poza tym do białych ścian pasują wszystkie rodzaje podłóg. Kolor biały na ścianach daje także możliwość wyeksponowania innych elementów wystroju. Zielone rośliny, detale dekoracyjne w innych kolorach i o różnych fakturach będą się idealnie prezentować na tle bieli.


Niektórzy sądzą, że białe ściany są nudne i tylko zachowawczy projektanci stosują biel. Tymczasem, białe ściany mogą stwarzać większe możliwości, jeśli chodzi o wybór innych elementów aranżacji. Z bielą możesz pozwolić sobie na więcej i swobodnie łączyć nie tylko różne materiały jak len z aksamitem, ale też różne kolory. To ożywia pomieszczenie i daje poczucie przytulności. Myślisz o wzorzystych i kolorowych materiałach? Będą doskonale komponowały się z białymi ścianami. A może chcesz powiesić na ścianach obrazy? Biel na ścianach wspaniale podkreśli ich piękno. Zwróć jedynie uwagę, by nie łączyć ze sobą zbyt wielu rodzajów drewna, bo to może wprowadzić bałagan. Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone