0
Farba Lateksowa Higieniczna Biała Protect AG+ 2.5L Bondex
Producent:
Bondex
Cena:63,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Protect AG+ 2,5l Bondex Biała Higieniczna Farba Lateksowa 

Biała farba o szczególnych właściwościach? To Bondex Protect AG – emulsja wzbogacona aktywnymi jonami srebra. Za sprawą zaawansowanej technologii i specjalnie dobranym składnikom, zabezpiecza powierzchnię ścian i sufitów przed rozwojem szkodliwych bakterii i pleśni, tworząc powłoki odporne na typowe zabrudzenia i plamy, przywieranie kurzu oraz szorowanie. Biała farba do ścian i sufitów marki Bondex zachowuje swój świeży, czysty kolor przez wiele lat. Doskonała przyczepność produktu do podłoża i jego elastyczność przekładają się na doskonałe krycie i łatwość pracy. Farbę można stosować wewnątrz pomieszczeń na podłoża wykonane z tynków cementowych, cementowo-wapiennych i gipsowych, płyt G-K, betonu, tapet papierowych i wykonanych z włókna szklanego, a także drewna i materiałów drewnopochodnych, kamienia i cegły. 

Protect AG+ 2,5l sprawdzi się w pomieszczeniach, w których wymagane jest zachowanie najwyższego poziomu higieny. To świetny wybór do pokojów dziecięcych i młodzieżowych, salonów, sypialni, a także przestrzeni w budownictwie użyteczności publicznej: szkołach, biurach, hotelach. To profesjonalny produkt, który wybiera wielu fachowców. Przekonaj się, dlaczego i zamów białą farbę Bondex w viverto.pl. 

Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:2,5 L
Kolorystyka:Biały
Czas schnięcia:3 h
Wydajność:do 14 m2/l
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Kolor:Biały
Rodzaj farby:Farba lateksowa
Powłoka:Głęboki Mat
Wykończenie:Głęboki mat
Czas nakładania kolejnej warstwy:3 h
Rozcieńczalnik:Woda

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone