Farba Strukturalna Stiuk Wenecki Niebarwiony 5Kg Magnat Style
Producent:
Magnat
Cena:149.00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:

Farba Strukturalna Stiuk Wenecki Niebarwiony 5Kg Magnat Style

Stiuk Wenecki Magnat to akrylowa farba strukturalna. Przeznaczona jest do tworzenia strukturalnych dekoracji na ścianach oraz reprezentatywnych powierzchniach w pomieszczeniu. Cienkowarstwowy sposób aplikacji Magnat Stiuk Wenecki pozwala uzyskać różne efekty wykończenia: od naturalnego, satynowego, poprzez polerowany, aż po intensywnie błyszczący, który przywodzi na myśl woskowana i polerowaną strukturę. Należy pamiętać, że dekoracyjną farbę strukturalną Stiuk Magnat stosować można wyłącznie w pomieszczeniach, w których nie będzie ona narażona na bezpośrednie działanie wilgoci, wody, tłuszczów oraz pary.

Magnat Style Stiuk Wenecki – poznaj jego zalety

  • Tworzy efekt szlifowanego marmuru
  • Pozwala uzyskać trwałe wykończenie powłoki
  • Zapewnia „oddychanie ścian”
  • Jest odporny na zmywanie

Jak stworzyć dekorację z Tynkiem Weneckim Magnat?

Przygotowanie produktu:

Do farby Magnat Stiuk dodać Pigment Barwiący MAGNAT Style zgodnie z recepturą. Ilość pigmentu nie powinna przekroczyć 10% objętości wyrobu. Dokładnie wymieszać mechanicznie w taki sposób, aby nie pozostawić resztek pigmentu na ściankach opakowania. Nie dodawać wapna, nie mieszać z farbami emulsyjnymi innego typu.

Aplikacja:

Krok 1

Gładką i równą powierzchnię malujemy jeden raz Gruntem Akrylowym MAGNAT Style.

Krok 2

Na wyschniętą po gruntowaniu powierzchnię za pomocą Pacy Weneckiej nakładamy gładko i równomiernie pierwszą warstwę Stiuku Weneckiego Magnat Style, zabarwionego na wybrany kolor Pigmentem.

Krok 3

Następną warstwę Stiuku Weneckiego nakładamy po upływie około 12 godzin niewielkimi fragmentami. Nadmiar produktu zbieramy, przeciągając po powierzchni czystą krawędzią pacy.

Krok 4

Po wyschnięciu drugiej warstwy (około 6 godzin) nakładamy trzecią najcieńszą warstwę Stiuku Wenecki Magnat. Należy pamiętać, że grubość każdej z trzech nałożonych warstw nie powinna przekroczyć 1 mm.

Krok 5

Po 2 godzinach od zakończenia nakładania ostatniej warstwy Farby Strukturalnej Stiuk Wenecki krawędzią pacy wygładzamy całą powierzchnię w celu uzyskania efektu polerowanego.

Krok 6

Po 4 godzinach od nałożenia 3 warstwy Stiuki Magnat, w celu dodatkowego zabezpieczenia i podkreślenia uzyskanego efektu, za pomocą pacy nakładamy Wosk MAGNAT Style, a następnie polerujemy powierzchnię miękkim materiałem lub Pacą Wenecką. Uzyskujemy efekt intensywnie błyszczący.

Stiuk Wenecki Kolory

Rodzaj farby:Farba Strukturalna
Pojemność:5 Kg
Struktura:NIe
Kraj pochodzenia:Polska
Zalecana liczba warstw:3
Czas schnięcia:12h
Wydajność:2m2/kg
Sposób aplikacji:Paca / Wałek
Kolor:Wenecki
Typ Efektu:Marmuru

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone