0
Gres Podłogowy Thermae Milk Spazzolato Rekt. 60x120 NovabellDARMOWA DOSTAWA od 499 zł
Gres Podłogowy Thermae Milk Spazzolato Rekt. 60x120 Novabell
Gres Podłogowy Thermae Milk Spazzolato Rekt. 60x120 Novabell
Gres Podłogowy Thermae Milk Spazzolato Rekt. 60x120 Novabell
Gres Podłogowy Thermae Milk Spazzolato Rekt. 60x120 Novabell
Producent:
NovaBell
Cena:299,00PLN / m2
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Thermae Milk Spazzolato 60x120 Novabell Gres Podłogowy

Kamień to materiał, który obecny jest we wnętrzach od setek lat. Posiada on wiele walorów, które sprawiają, że również dziś chętnie sięgają po niego projektanci, prywatni inwestorzy, a także twórcy glazury, którzy dążą do perfekcji w odwzorowaniu jego struktury i wyglądu. Propozycją, która szczególnie przykuwa wzrok, jest kolekcja Thermae, za którą odpowiedzialna jest włoska marka NovaBell. Czerpiąc inspirację z harmonii i subtelnego oblicza trawertynu, stworzyła jego piękny odpowiednik w postaci płytek imitujących kamień. To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę w tych kaflach, to ich faktura. Przyglądając się jej z bliska, można ujrzeć sieć miękkich załamań i przetarć, które nadają strukturze nieregularność. Podkreślone zostały delikatnymi prześwitami, które przywodzą na myśl mineralne szlify obecne w naturalnej skale. Novabell Thermae Milk doskonale je prezentuje za sprawą powiększonego formatu 60 × 120. Jasna barwa płytek została przez producenta określona jako mleczna, a więc uniwersalna i ponadczasowa. Delikatnie zmienna, prezentuje różnorodny obraz, który uświetni każdy projekt. Novabell Thermae to także glazura o doskonałych parametrach. Dzięki nowoczesnej technice produkcji, a także wysokiej jakości komponentom, jest odporna i trwała. Może być układana na ścianach i podłogach, również tych zewnętrznych. Mrozoodporne właściwości zapewniają jej niepodatność na wahania temperatur i zmienne warunki. Wysoka klasa antypoślizgu sprawia zaś, że może być ona bezpiecznie układana także w łazience i na schodach, czyli w miejscach, które wymagają od glazury szczególnej specyfikacji. Wybierając płytki Thermae Milk 60x120 do swojego domu, wprowadzisz do niego dynamikę monolitu, zamkniętą w praktycznej i estetycznej formie.

W viverto.pl znamy się na wnętrzach. Sprawdź naszą ofertę wyposażenia łazienkowego i wybierz produkty, które staną się mocnym akcentem Twoich aranżacji. Skorzystaj także z aktualnych promocji na płytki ceramiczne, armaturę i pozostały asortyment naszego sklepu.

Gatunek:1
Rozmiar:60x120
Zastosowanie:Wewnętrzne, zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Mat
W kartonie:1.44 m2
Grubość:9,5 mm
Klasa ścieralności:Ścier. wgł <175mm
Antypoślizg:R10
Kolorystyka:Beżowy
Rektyfikowanie:Tak
Tonalność:Tak
Rodzaj płytki:Bazowa
Położenie:Podłoga, Ściana
Thermae Honey Spazzolato 60x120 Novabell Gres Podłogowy
DARMOWA DOSTAWA od 499 zł
Gres Podłogowy Thermae Milk Struttura Mesh Rekt. 60x120 Novabell
DARMOWA DOSTAWA od 499 zł
Gres Podłogowy Thermae Milk Spazzolato 100x100 Novabell
DARMOWA DOSTAWA od 499 zł

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone