0
Grzejnik Tesi 3 180 Loft Transparent 1800x450 Irsap
Producent:
Irsap
Cena:2639,00PLN / szt

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Tesi 3 Loft Transparent 180 Irsap Grzejnik

Irsap Tesi 3 to grzejnik, który przykuje wzrok miłośników nowoczesnego designu. Spośród propozycji dostępnych na rynku wyróżnia się swoją formą – posiada pionowe kolektory, które układają się w formę długich, smukłych rur. Grzejnik Irsap Tesi 3 o wysokiej wydajności cieplnej w krótkim czasie zapewni przyjemną temperaturę w pomieszczeniu. Jego minimalistyczna forma nie zaburzy aranżacji wnętrza. Dzięki swojej budowie odnajdzie się on nawet w niewielkich pomieszczeniach, niemal przylegając do ścian. Grzejnik dekoracyjny producenta Irsap wykonany został ze stali i pokryty powłoką w bardzo ciemnym odcieniu szarości.

Grzejnik Tesi 3 – dodatkowe informacje:

  • rury stalowe o średnicy 25 mm
  • kolektory z wytłaczanej stali
  • szerokość elementów 45 mm
  • nagwintowania na końcówkach kolektora górnego i dolnego 1”1/4 Gas prawe i lewe
  • maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze 10 bar
  • maksymalna dopuszczalna temperatura pracy 95°C

W viverto.pl wiemy, że każdy element pomieszczenia ma ogromne znaczenie. Zobacz, jak uzupełniliśmy aranżację łazienki z pyłkami jodełkami o efektywne źródło ciepła, które jednocześnie stało się elementem jej wystroju i zainspiruj się nią podczas projektowania systemu ogrzewania w Twoim domu.

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone