0
Kamień Dekoracyjny Lascar 2 Stones
Kamień Dekoracyjny Lascar 2 Stones
Kamień Dekoracyjny Lascar 2 Stones
Kamień Dekoracyjny Lascar 2 Stones
Kamień Dekoracyjny Lascar 2 Stones
Producent:
Stones
Cena:60,69PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Lascar 2 Stones Kamień Dekoracyjny

Wprowadź do swojego otoczenia wyjątkowy motyw inspirowany wyglądem skał wulkanicznych. Lascar Stones to nowoczesna propozycja kamienia dekoracyjnego, który zaskakuje swoim designem. Jego nieregularna, trójwymiarowa powierzchnia doskonale odwzorowuje wygląd luźno powiązanych skalnych odłamków, które przedstawiają się dynamicznie i charakterystycznie. Dodatkowo stanowiąc połączenie kontrastujących barw utrzymanych w tonacji beżu i brązu doskonale uzupełni jasne wnętrza.

Kamień Dekoracyjny Lascar nie jest mrozoodporny, dlatego rekomendujemy jego montaż wewnątrz budynków. Za sprawą swojej kolorystyki idealnie dopełni drewno, szkło i naturalne materiały. W naszej ofercie znajdują się zarówno gipsowe płytki bazowe Lascar 2, jak i dedykowane narożniki, z którymi stworzysz spójną kompozycję ścienną.

W viverto.pl znajdziesz szeroki wybór produktów marki Stones. Sprawdź naszą ofertę i zamów płytki inspirowane wyglądem kamienia w atrakcyjnej cenie. Stwórz z nami wnętrza z wyobraźnią.

Rozmiar:50x13 cm
Zastosowanie:Wewnętrzne
Mrozoodporność:Nie
Sztuk w kartonie:10
W kartonie:0.65 m2
Grubość:14-34 mm
Kolorystyka:Beżowy
Materiał:Gips
Rodzaj płytki:Bazowa
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Nie

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone