0
Kamień Elewacyjny Nevada 3 13x50  Maxstone
Kamień Elewacyjny Nevada 3 13x50  Maxstone
Kamień Elewacyjny Nevada 3 13x50  Maxstone
Kamień Elewacyjny Nevada 3 13x50  Maxstone
Producent:
Maxstone
Cena:61,00PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Nevada 3 13x50 Maxstone Kamień Elewacyjny

Kamień dekoracyjny Nevada 3 od producenta Maxstone to ciekawa propozycja, która wyróżnia się swoją surową formą. Ze względu na ostre zakończenia i wyraźną strukturę prezentuje się dynamicznie, wprowadzając do aranżacji motyw natury w nowoczesnym wydaniu. Betonowe płytki w beżowym odcieniu zaskakują nieregularnością powierzchni i ciekawymi wybarwieniami w ciemniejszym tonie. Nabierają one uroku pod wpływem odpowiedniego oświetlenia, przywodząc na myśl ciepło skąpanych w słońcu skał. Projekt kolekcji Nevada przywodzi na myśl lekko związane kamienne łupki, które tworzą oryginalne kompozycje ścienne. Płytki te mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – dzięki mrozoodpornym właściwościom zachowają one swój wygląd, nie ulegając działaniu czynników atmosferycznych. Aby Nevada 3 Maxstone jeszcze dłużej cieszył swoim wyglądem, zalecamy jego impregnację za pomocą dedykowanego środka.

W viverto.pl inspirujemy, urządzamy i doradzamy naszym klientom w wyborze produktów, które spełnią ich oczekiwania. Sprawdź naszą ofertę.

Rozmiar:13x50
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Sztuk w kartonie:10
W kartonie:0.65 m2
Grubość:23-28 mm
Kolorystyka:Beżowy
Rodzaj płytki:Bazowa
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Impregnat Max-Me Maxstone

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone