Kamień Elewacyjny Timber 2  Stegu
Kamień Elewacyjny Timber 2  Stegu
Kamień Elewacyjny Timber 2  Stegu
Kamień Elewacyjny Timber 2  Stegu
Kamień Elewacyjny Timber 2  Stegu
Producent:
Stegu
Cena:39,50PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Timber 2 Stegu Kamień Elewacyjny

Elewacja domu powinna być trwała, solidna i stanowić ozdobę posiadłości. To ona chroni zewnętrzne ściany przed działaniem niekorzystnych czynników, a także sprawia, że nieruchomość prezentuje się wyjątkowo na tle pozostałych. Dla osób szukających wysokiej jakości okładziny ściennej, która jednocześnie jest niezwykle estetyczna, powstała kolekcja Timber. Charakteryzujący się  trójwymiarową powierzchnią kamień elewacyjny, zachwyca nie tylko wyglądem i strukturą prawdziwego, ciosanego drewna, ale także oryginalną, jasną barwą. Kafle Stegu Timber 2 pięknie współgrają z padającym na nie światłem, tworząc niepowtarzalną grę lśnienia i cienia, przybierając różne oblicza, w zależności od pory dnia i temperatury padającego na nie blasku. Timber 2 oprócz doskonałego wyglądu, posiadają także najwyższą jakość, która sprawia, że betonowe kafle zachowają swoje właściwości na lata.

Timber 2 Stegu – zobacz pozostałe kolory z kolekcji na viverto.pl i zamów je już dziś w atrakcyjnej cenie bez wychodzenia z domu.

Mrozoodporność:Tak
W kartonie:0.43 m2
Rozmiar:53x11,7 cm
Sztuk w kartonie:7
Grubość:12-28 mm
Kolorystyka:Szary
Materiał:Beton
Rodzaj płytki:Bazowa
Typ imitacji:Drewno
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Żywy kolor do kamienia Stegu

Opinie użytkowników

2017-11-07 13:23:00
Zdjęcie pomieszczenia posłużyło za inspirację do mojego salonu. Efekt rewelacyjny.

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (1 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone