0
Narożnik Colorado 1 Desert Stegu
Narożnik Colorado 1 Desert Stegu
Narożnik Colorado 1 Desert Stegu
Narożnik Colorado 1 Desert Stegu
Narożnik Colorado 1 Desert Stegu
Narożnik Colorado 1 Desert Stegu
Producent:
Stegu
Cena:76,16PLN / kart.
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Colorado 1 Desert Stegu Narożnik Dekoracyjny

Odpowiednie wykończenie narożnych przestrzeni ścian ozdobionych kamieniem dekoracyjnym pozwala uzyskać spójną i odporną kompozycję, która zabezpieczy powierzchnię przed uszkodzeniami i zniszczeniem. Jeżeli w Twoim projekcie użyte zostały gipsowe płytki Colorado 1 od marki Stegu, ich perfekcyjnym dopełnieniem będą narożniki Colorado. Są to odpowiednio zagięte, pojedyncze kafelki, które pozwalają nadać podłożu trójwymiarowy efekt. Dzięki temu powierzchnia prezentuje się bardzo naturalnie. Narożniki w beżowym odcieniu tak, jak dopełniające je płytki bazowe zostały przełamane wybarwieniami w kolorze brązu. W połączeniu z nieregularną powierzchnią imitującą ułożone na sobie drobno łupane kamienie przyciągają wzrok i intrygują.

Chcesz zachować elegancki wygląd ścian wewnętrznych na dłużej? Zabezpiecz użyte w projekcie gipsowe płytki za pomocą dedykowanego impregnatu. Zobacz także porady naszych ekspertów dotyczące ochrony i odświeżenia kamienia dekoracyjnego.

Zastosowanie:Wewnętrzne
Mrozoodporność:Nie
Sztuk w kartonie:8
Grubość:30-45mm
Kolorystyka:Żółty
Kod producenta:ST-NR-COL-001-3
Materiał:Gips
mb w kartonie:1.2 mb
Rodzaj płytki:Narożnik
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Żywy kolor do kamienia Stegu

Opinie użytkowników

Informujemy, że opinie publikowane w serwisie nie są przez nas weryfikowane i nie mamy wiedzy o tym, czy pochodzą one od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.
2018-04-04 15:51:03
Spoko. Wielkie ok!

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (1 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone