0
Narożnik Nanga 1 SteguOUTLET
Narożnik Nanga 1 Stegu
Narożnik Nanga 1 Stegu
Narożnik Nanga 1 Stegu
Narożnik Nanga 1 Stegu
Producent:
Stegu
Cena:32,00PLN / kart.
Zostało jeszcze:2 kart.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Narożnik Nanga 1 Stegu

NANGA 1 to płytka wyjątkowa, do złudzenia przypominająca kamień nie poddany obróbce, ułożony na ścianie metodą „na styk”. Inspirowana wysokogórskim krajobrazem tworzy we wnętrzu niepowtarzalny klimat. Trójwymiarowy efekt końcowy, idealnie imitujący wygląd kamiennej ściany, to zasługa innowacyjnej konstrukcji płytki. Jej unikalny kształt nie determinuje sposobu jej ułożenia. Wręcz odwrotnie. Dzięki płytce Nanga 1 możemy zyskać indywidualny wzór na ścianie, zestawiając ze sobą płytki w dowolny sposób. Bezfugowy system montażu sprawia, że można go wykonać we własnym zakresie. Płytkę układa się na ścianie jak puzzle. Delikatna, ciepła kolorystyka płytki równoważy jej nieregularną strukturę. Kształt i faktura w pełni odwzorowują charakter kamienia naturalnego, dlatego po ułożeniu Nangi niewidoczne są łączenia płytek. Zyskujemy w ten sposób spójny wzór skalny na ścianie, z wypukłościami i szczelinami właściwymi dla tego typu materiałów naturalnych. Nanga 1 komponuje się z wnętrzami tradycyjnymi, kolonialnymi i rustykalnymi. Takimi, które dają poczucie przytulności i spokoju. Płytka dobrze czuje się w towarzystwie surowego ciemnego drewna, mebli obitych miękkimi tkaninami oraz futrzanymi dywanami.

Instrukcja montażu:
Płytki i narożniki produkowane na bazie gipsu syntetycznego do stosowania tylko wewnątrz pomieszczeń. Różnice w wymiarach i kolorach wynikają z charakteru produkcji i dodają wyklejonej powierzchni naturalnego wyglądu. Towar należy sprawdzić przed położeniem. Zalecamy jednorazowy zakup płytek z jednej partii produkcyjnej w celu uniknięcia różnicy w odcieniach płytek. Producent w roszczeniach klientów nie uwzględnia różnicy w kolorach do kupionych po czasie materiałów. Płytki należy kleić na czystą, suchą i równą powierzchnię, podłoże musi być stabilne i przenosić obciążenie płytek. Należy zastosować klej firmy STEGU: ELASTIK lub GIPSOLEP(szczegółowa instrukcja klejenia na opakowaniu kleju), które gwarantują trwałość montażu płytek. Klejenie innymi klejami wyłącznie na odpowiedzialność klienta.

Płytek nie należy kleić w miejscach gdzie temperatura przekracza 50° C oraz w miejscach o podwyższonej wilgotności. Klejoną powierzchnię należy zagruntować środkiem do gruntowania firmy STEGU. Płytki należy dobierać z kilku kartonów jednocześnie w celu jednolitego rozmieszczenia odcienia. Temperatura otoczenia
w trakcie klejenia i 48 godzin po klejeniu, nie powinna być niższa niż 5° C.
Montaż:
Płytki startowe ułatwiają montaż i nie powinny być traktowane jako listwa przypodłogowa. Przed klejeniem należy usunąć wszelkie zanieczyszczenia z tylnej części płytek. Rozpoczynając montaż płytki startowej należy w pierwszej kolejności wyznaczyć poziom dla wszystkich najwyższych punktów płytki startowej. Klej należy nanosić zgodnie z instrukcją na opakowaniu kleju. Płytki należy docinać za pomocą piły do drewna lub metalu. W przypadku montażu płytek wymagających fugowania, po związaniu kleju należy je fugować, niebrudzącą zaprawą do spoinowania RUSTICAL firmy STEGU (instrukcja fugowania na opakowaniach zaprawy do spoinowania). Po zakończeniu prac, wyklejoną powierzchnię należy zaimpregnować środkiem firmy STEGU ŻYWY KOLOR DO KAMIENIA, ułatwiającym utrzymanie czystości. Płytki należy zaimpregnować najlepiej po 14 dniach od zakończenia prac montażowych. Firma nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż płytek. Reklamacje dotyczące rozmiarów i kolorów po montażu nie są uwzględniane.


Zastosowanie:Wewnętrzne
Mrozoodporność:Nie
Sztuk w kartonie:4
Grubość:12-30 mm
Kolorystyka:Beżowy
Materiał:Gips
mb w kartonie:0.76 mb
Rodzaj płytki:Narożnik
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Tak
Zalecany impregnat:Żywy kolor do kamienia Stegu

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone