0
Narożnik Nevada 1 Maxstone
Narożnik Nevada 1 Maxstone
Narożnik Nevada 1 Maxstone
Narożnik Nevada 1 Maxstone
Narożnik Nevada 1 Maxstone
Producent:
Maxstone
Cena:73,19PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Nevada 1 Maxstone Narożnik

Narożnik Nevada 1 służy do wykończenia profili zewnętrznych budynków oraz innych powierzchni, na których został ułożony kamień elewacyjny z kolekcji Maxstone Nevada. Rozwiązanie to także znacznie skraca czas potrzebny na ułożenie betonowych płytek, a także chroni narożną powierzchnię przed uszkodzeniami. Model w ciepłym, rudym odcieniu ozdobiony został przebarwieniami w brązowym odcieniu. Nieregularna struktura oraz trójwymiarowa budowa niezwykle realistycznie nawiązują do wyglądu prawdziwych kamiennych bloczków. Narożnik Maxstone Nevada jest także bardzo funkcjonalny. Dzięki niemu bez problemu spasujesz wzór, tworząc jednolitą kompozycję na ścianie. Zastosowanie płytek elewacyjnych pozwoli Ci także zapewnić większą ochronę przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Kolekcja ta odznacza się właściwościami mrozoodpornymi, zatem może być układany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

W viverto.pl codziennie doradzamy naszym klientom w wyborze komponentów, które odmienią ich otoczenie. Sprawdź naszą ofertę i zamawiaj produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.
Zastosowanie:Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Sztuk w kartonie:9
Kolorystyka:Czerwony
Materiał:Beton
mb w kartonie:1.17 mb
Rodzaj płytki:Narożnik
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Impregnat Max-Me Maxstone

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone