0
Narożnik Nevada 2 Maxstone
Narożnik Nevada 2 Maxstone
Narożnik Nevada 2 Maxstone
Narożnik Nevada 2 Maxstone
Producent:
Maxstone
Cena:73,19PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Narożnik Elewacyjny Nevada 2 Maxstone

Narożnik Nevada 2 stanowi dopełnienie kolekcji Maxstone Nevada. Betonowe płytki służą do wykończenia profili zewnętrznych o prostym kącie. Zastosowanie ich znacznie ułatwia pracę, pozwalając na perfekcyjne sparowane ze sobą wzoru okładziny. Narożnik Nevada nadaje całej kompozycji trójwymiarowego efektu. Dodatkowo pozwala zabezpieczyć elewację budynku przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Kolekcja kamienia dekoracyjnego posiada w pełni mrozoodporne właściwości, dzięki czemu może stanowić ozdobę aranżacji wewnątrz domu, jak również jego zewnętrznych części. Aby płytki zachowały swój wygląd i właściwości na lata, zalecamy ich impregnację za pomocą dedykowanego środka marki Maxstone.

Szukasz pomysłu na ściany z charakterem? Zobacz pomysły na kamień dekoracyjny na ścianę, poznaj trendy i zainspiruj się nimi. Sprawdź także ofertę naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz wyjątkowe kolekcje okładzin ściennych od sprawdzonych producentów.

Zastosowanie:Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Sztuk w kartonie:9
Kolorystyka:Brązowy
Materiał:Beton
mb w kartonie:1.17 mb
Rodzaj płytki:Narożnik
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Impregnat Max-Me Maxstone

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone