0
Nuance Grzejnik Elektryczny Złoty Sunerzha
Nuance Grzejnik Elektryczny Złoty Sunerzha
Nuance Grzejnik Elektryczny Złoty Sunerzha
Producent:
Sunerzha
Cena:3189,00PLN / szt

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Nuance 1800 Sunerzha Złoty Grzejnik Elektryczny

Złoty grzejnik dekoracyjny marki Sunerzha udowadnia, że system ogrzewania w pomieszczeniu może stanowić także jego ozdobę. Model ten ma bardzo minimalistyczną budowę, która sprawia, że jest on uniwersalny i niezwykle praktyczny. Doskonale odnajdzie się w niewielkich pomieszczeniach, równie wydajnie ogrzeje także większe wnętrza. Nuance 1800 został wykonany ze stali nierdzewnej, którą dla dekoracyjnego efektu pokryto odporną, złotą powłoką. Jest ona znacznie trwalsza od malowanych w tradycyjny sposób powierzchni, nie łuszczy się i nie odwarstwia, nawet po wielu latach eksploatacji. Nuance Sunerzha został wypełniony specjalną cieczą, która szybko się nagrzewa, równomiernie emitując ciepło wewnątrz pomieszczeń. Jego wydajność cieplna wynosi 300W. Jest to model elektryczny, o napięciu 230 V. Nuance Złoty posiada wysoką klasę szczelności (IP44), która sprawia, że może być on także bezpiecznie użytkowany w łazienkach. Dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji grzejnika sprawiała, że jest to model idealny do wszystkich designerskich wnętrz.

Nie zapomnij także zajrzeć do działu akcesoria do grzejników, w którym znajdziesz grzałki, termostaty i pozostałe elementy uzupełniające domowy system ogrzewania. W razie pytań skontaktuj się z nami – doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego modelu lub zamówmy inny wymiar i kolor.

Kod producenta:53830
Rozmiar:1800x55
Kolorystyka:Złoty

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone