Panel Podłogowy Smart XL Dąb Caracas 129,1x24,6 Weninger
Producent:
Weninger
Cena:49,00PLN / m2
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Dąb Caracas Smart XL 129,1x24,6 Weninger Panel Podłogowy

Panele podłogowe Weninger Dąb Caracas to propozycja dla wszystkich, którzy szukają trwałej okładziny na swoje podłogi. Perfekcyjnie łączą one w sobie wysokiej jakości wykonanie z ponadczasowym designem dębowych desek. Co więcej, posiadają one cechy, które wyróżniają je na tle pozostałych paneli laminowanych. Przede wszystkim jest to ich powiększony format, który doskonale dopełni wszystkie nowoczesne aranżacje. Dzięki niemu naturalny rysunek jest jeszcze lepiej widoczny. Podłogi Weninger Smart XL posiadają także wyjątkową strukturę synchroniczną. Oznacza to, że faktura na powierzchni paneli Dąb Caracas pokrywa się z nadrukiem słojów, tworząc niezwykle realistyczne odwzorowanie swojego pierwowzoru. Z pewnością docenią ją wszyscy miłośnicy natury we wnętrzach.


W viverto.pl mamy panele podłogowe, jakich szukasz. Matowe, gładkie czy strukturalne? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz te, które najlepiej dopełnią Twój projekt.

W kartonie:2.54 m2
Rozmiar:129,1x24,6
Rodzaj powierzchni:Struktura drewna
Sztuk w kartonie:8
Grubość:8 mm
Klasa ścieralności:AC4
Kolorystyka:Brązowy
V-Fuga:4 stronna
Gwarancja:25
System Montażu:Bezklejowy

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone