Panele Smart XL Dąb Rosario 129,1x24,6 Weninger
Panele Smart XL Dąb Rosario 129,1x24,6 Weninger
Panele Smart XL Dąb Rosario 129,1x24,6 Weninger
Producent:
Weninger
Cena:60,00PLN / m2
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Dąb Rosario Smart XL 129,1x24,6 Panele Podłogowe Weninger

Szukasz podłogi do swojego domu? Obok tak wyjątkowych paneli nie sposób przejść obojętnie. Dąb Rosario wyróżniają się na tle pozostałych swoim designem, powierzchnią oraz jakością. Podłużna deska wykonana z trwałej płyty sprawdzi się zarówno w często uczęszczanych pomieszczeniach domowych, jak również w budynkach publicznych, w których panuje średnie natężenie ruchu. Wysokiej klasy wykonanie sprawia zaś, że panele podłogowe z kolekcji Smart XL są odporne na nacisk i zarysowania. Weninger Dąb Rosario wyróżnia ich powiększony format. To dzięki niemu przestrzenie nabierają wyrazistości i elegancji. Pozwala on także ukazać piękno naturalnego wzornictwa – nieregularny motyw sprawia, że posadzka ułożona z laminowanych desek prezentuje się wielowymiarowo. To jednak nie wszystko. Panele Dąb Rosario posiadają bardzo realistyczną strukturę pełną drobnych załamań, które są synchroniczne z rysunkiem słojów znajdującym się na ich powierzchni.


Nowoczesne i klasyczne. Takie właśnie są panele Dąb Rosario Weninger. Wykorzystaj je w swoich wnętrzach i stwórz aranżacje, dzięki którym poczujesz się jak w domu. Zamów je na viverto.pl i ciesz się z wygodnych zakupów w atrakcyjnych cenach.

W kartonie:2.54 m2
Rozmiar:129,1 x 24,6
Sztuk w kartonie:8
Szt. w opakowaniu:8
Grubość:8 mm
Klasa ścieralności:AC4
Kolorystyka:Brązowy
Struktura:Real Wood Structure
Materiał:HDF
V-Fuga:4 stronna
Kolor:XL Dąb Rosario 129
Gwarancja:25 lat
Typ imitacji:Dąb
Wykończenie:Mat
System Montażu:Montaż bezklejowy

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone