Pigment Z Brokatem Diamentowa Kolekcja Iskrzące Srebro 10 G Dekoral
Producent:
Dekoral
Cena:18.91PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Pigment Diamentowa Kolekcja Iskrzące Srebro

Dekoral Fashion iskrzące srebro dzięki lśniącym srebrnym cząsteczkom tworzy zachwycający efekt rozświetlenia ściany, pomieszczenie staje się rozjaśnione, iskrzące srebrem, jak obsypane migoczącymi drobinkami tworzącymi niepowtarzalny nastrój.
Dekoral Fashion efekt iskrzące srebro - doskonale wygląda na odcieniach bieli, szarości, grafitu i fioletu. Opalizujące, delikatnie mieniące się w kolorze srebra ściany idealnie komponują się z klasycznym jak i modernistycznym wystrojem oraz współgrają ze szkłem i stalą.

Pigment dekoracyjny po wymieszaniu z Akrylowym Lakierem transparentnym marki Dekoral Fashion daje możliwość uzyskania różnorodnych efektów optycznych wewnątrz pomieszczeń na powierzchniach uprzednio pomalowanych odporną na szorowanie farbą marki Dekoral Fashion np. Colour&Style, Hypoalergiczna szorowalna farba lateksowa na dowolny, wybrany kolor (zgodnie z instrukcją na opakowaniu). Błyszczące drobinki dodane do lakieru sprawią, że powłoki nabiorą delikatnego blasku tworząc niepowtarzalną paletę barw i odmienią charakter każdego wnętrza.

W celu uzyskania efektu dekoracyjnego rozświetlenia malowanych elementów z drewna należy uprzednio przygotowane podłoże pomalować emalią AKRYLUX marki Dekoral na dowolnie wybrany kolor.
Pojemność:10G
Zastosowanie:Wewnętrzne
Kraj pochodzenia:Polska
Wydajność:5 g/L
Kolor:Iskrzące Srebro

Przygotowanie podłoża

 • Odpowiednio przygotowane podłoże pomaluj odporną na szorowanie farbą marki Dekoral Fashion, np. Colour&Style, Hypoalergiczna szorowalna farba lateksowa na dowolny wybrany kolor (zgodnie z instrukcją na opakowaniu).
 • W celu uzyskania efektu dekoracyjnego rozświetlenia malowanych elementów z drewna, odpowiednio przygotowane podłoże pomaluj emalią AKRYLUX na dowolnie wybrany kolor (zgodnie z instrukcją na opakowaniu).
 • Powierzchnie pomalowane farbami emulsyjnymi odpornymi na szorowanie lub emaliami (powłoki nieuszkodzone, czyste, stabilne) odtłuść poprzez umycie wodą z dodatkiem środków myjących.

Malowanie

 • Dokładnie wymieszaj pigment dekoracyjny z Akrylowym Lakierem Transparentnym marki Dekoral Fashion bezpośrednio przed użyciem.
 • Zalecana proporcja 5g pigmentu dekoracyjnego na 1L lakieru. Dla uzyskania mocniejszego efektu dodaj max. 10 g pigmentu dekoracyjnego na 1L lakieru.
 • Przed aplikacją wykonaj próbę na małej powierzchni w celu uzyskania zamierzonego efektu.
 • Nie wykonuj poprawek na podeschniętej powierzchni. Może to spowodować nierównomierne rozłożenie pigmentu.

Dodatkowe informacje

 • Maluj w temperaturze +10°C do +25° C i wilgotności max. 60%.
 • W czasie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenia przed użytkowaniem wywietrz do zaniku charakterystycznego zapachu.
 • Pigmentu dekoracyjnego nie mieszaj z farbami emulsyjnymi i emaliami.
 • Pigment dekoracyjny stosuj wyłącznie w połączeniu z Akrylowym Lakierem Transparentnym marki Dekoral Fashion. Wyrób nadaje się do malowania powierzchni gładkich i strukturalnych.

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone