Pigment Z Brokatem Diamentowa Kolekcja Złoty Pył 10 G Dekoral
Producent:
Dekoral
Cena:18.91PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Pigment Diamentowa Kolekcja Złoty Pył

Dekoral Fashion złoty pył dzięki migoczącym złotym cząsteczkom, które intensywnie odbijają światło, tworzy w pomieszczeniach wrażenie złotej słonecznej poświaty. Wnętrze nabiera delikatnego blasku, elegancji, luksusu i tajemniczego iskrzenia.
Dekoral Fashion efekt złoty pył - doskonale wygląda na odcieniach bieli, zieleni, czerwieni i brązu. Delikatnie mieniące się w kolorze złota ściany doskonale podkreślają charakter zdobionych powierzchni tworząc stylowy klimat wnętrz.

Pigment dekoracyjny po wymieszaniu z Akrylowym Lakierem transparentnym marki Dekoral Fashion daje możliwość uzyskania różnorodnych efektów optycznych wewnątrz pomieszczeń na powierzchniach uprzednio pomalowanych odporną na szorowanie farbą marki Dekoral Fashion np. Colour&Style, Hypoalergiczna szorowalna farba lateksowa na dowolny, wybrany kolor (zgodnie z instrukcją na opakowaniu). Błyszczące drobinki dodane do lakieru sprawią, że powłoki nabiorą delikatnego blasku tworząc niepowtarzalną paletę barw i odmienią charakter każdego wnętrza.

W celu uzyskania efektu dekoracyjnego rozświetlenia malowanych elementów z drewna należy uprzednio przygotowane podłoże pomalować emalią AKRYLUX marki Dekoral na dowolnie wybrany kolor.
Pojemność:10G
Zastosowanie:Wewnętrzne
Kraj pochodzenia:Polska
Wydajność:5 g/L
Kolor:Złoty

Przygotowanie podłoża

 • Odpowiednio przygotowane podłoże pomaluj odporną na szorowanie farbą marki Dekoral Fashion, np. Colour&Style, Hypoalergiczna szorowalna farba lateksowa na dowolny wybrany kolor (zgodnie z instrukcją na opakowaniu).
 • W celu uzyskania efektu dekoracyjnego rozświetlenia malowanych elementów z drewna, odpowiednio przygotowane podłoże pomaluj emalią AKRYLUX na dowolnie wybrany kolor (zgodnie z instrukcją na opakowaniu).
 • Powierzchnie pomalowane farbami emulsyjnymi odpornymi na szorowanie lub emaliami (powłoki nieuszkodzone, czyste, stabilne) odtłuść poprzez umycie wodą z dodatkiem środków myjących.

Malowanie

 • Dokładnie wymieszaj pigment dekoracyjny z Akrylowym Lakierem Transparentnym marki Dekoral Fashion bezpośrednio przed użyciem.
 • Zalecana proporcja 5g pigmentu dekoracyjnego na 1L lakieru. Dla uzyskania mocniejszego efektu dodaj max. 10 g pigmentu dekoracyjnego na 1L lakieru.
 • Przed aplikacją wykonaj próbę na małej powierzchni w celu uzyskania zamierzonego efektu.
 • Nie wykonuj poprawek na podeschniętej powierzchni. Może to spowodować nierównomierne rozłożenie pigmentu.

Dodatkowe informacje

 • Maluj w temperaturze +10°C do +25° C i wilgotności max. 60%.
 • Po zakończeniu malowania narzędzia umyj wodą.
 • W czasie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenia przed użytkowaniem wywietrz do zaniku charakterystycznego zapachu.
 • Pigmentu dekoracyjnego nie mieszaj z farbami emulsyjnymi i emaliami.
 • Pigment dekoracyjny stosuj wyłącznie w połączeniu z Akrylowym Lakierem Transparentnym marki Dekoral Fashion. Wyrób nadaje się do malowania powierzchni gładkich i strukturalnych.

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone