Płytka Architektoniczna Tokyo 3 Stones
Producent:
Stones
Cena:47,12PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Tokyo 3 Stones Płytka Architektoniczna

Beton architektoniczny zyskał popularność kilka sezonów temu. Początkowo stanowił ozdobę przestrzeni komercyjnych, jednak szybko zdobył uznanie projektantów prywatnych wnętrz. Tokyo 3 to propozycja producenta Stones, która perfekcyjnie wpisuje się w najnowsze trendy aranżacyjne. Płyta wykonana z gipsu do złudzenia przypomina prawdziwy beton. Nieco ciemniejsza barwa i powierzchnia o charakterystycznej strukturze wyróżnia ją spośród wielu propozycji dostępnych na rynku. Widoczne, szerokie pory oraz realistycznie odwzorowane wżery sprawiają, że po Stones Tokyo sięga wielu naszych klientów. Płyty posiadają satynowe wykończenie o hydrofobowych właściwościach. Dzięki temu nie chłoną one zanieczyszczeń, zachowując swój wygląd na lata.  Co ważne, nie mają one mrozoodpornych właściwości – z tego względu rekomendujemy ich montaż wewnątrz pomieszczeń.

Tokyo Stones – płyty architektoniczne do wnętrz

Płyty architektoniczne z serii Tokyo mogą stać się ozdobą wielu aranżacji. Wykonano je z gipsu, a więc materiału znacznie lżejszego niż prawdziwy beton. Z tego względu mogą one być bezpiecznie układane nawet na większych powierzchniach ścian. Świetnie odnajdą się wśród naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień. Równie dobrze będą prezentować się w aranżacjach industrialnych.

Jak wprowadzić surowy rys do wnętrz? Zobacz wpis na naszym blogu i poznaj różne oblicza betonu https://viverto.pl/blog/beton-na-scianie-loftowa-awangarda-czy-nowoczesna-elegancja/.
Mrozoodporność:Nie
W kartonie:0.48 m2
Rozmiar:600 x 400 x 17 mm
Sztuk w kartonie:2
Kolorystyka:Czarny
Materiał:Gips
Rodzaj płytki:Bazowa
Typ imitacji:Beton

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone