0
Płytka Gresowa Brazilian Quartzite Green Mat 119,7x119,7 Cerrad x La Mania Home
Płytka Gresowa Brazilian Quartzite Green Mat 119,7x119,7 Cerrad x La Mania Home
Płytka Gresowa Brazilian Quartzite Green Mat 119,7x119,7 Cerrad x La Mania Home
Płytka Gresowa Brazilian Quartzite Green Mat 119,7x119,7 Cerrad x La Mania Home
Producent:
Cerrad x La Mania Home
Cena:254,00PLN / m2
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Brazilian Quartzite Green Mat 119,7x119,7 Cerrad x La Mania Home Płytka Gresowa

Zieleń, która nastraja i inspiruje? Nie bój się postawić na motyw, pełen dynamiczności w harmonijnym wydaniu. Zaproś do swoich wnętrz design, który czerpie z różnorodności brazylijskiego krajobrazu, pełnego soczystej zieleni, subtelnych beżów i delikatnych brązów. Poznaj płytki Brazilian Quartzite Green Mat 119,7x119,7 – owoc współpracy marek Cerrad x La Mania Home. Nowy koncept przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom piękna otaczającego świata.

Płytki ceramiczne w dużym formacie pozwalają na zabawę przestrzenią, stanowiąc wybór, który doda klasy powierzchni ścian i podłóg. Połącz je z ciemnym drewnem, aby wydobyć głębię zieleni lub z szarością, która ją stonuje i uspokoi. Brazilian Quartzite Green Mat to doskonały przykład na to, że zaskakujące wzornictwo może iść w parze z parametrami użytkowymi, odpowiadającymi za trwałość powierzchni. To między innymi mrozoodporne właściwości, dzięki którym płytki Brazilian Quartzite mogą być układane na zewnątrz, a także wysoka klasa antypoślizgu R9, która odpowiada za bezpieczeństwo ich użytkowania w przestrzeniach mokrych i narażonych na działanie wilgoci.

Szukasz inspiracji? Zobacz naszą aranżację łazienki z płytkami kwarcytowymi i nie bój się postawić na zieleń pełną wyrazu. Zamów płytki ceramiczne w naszym sklepie internetowym i przekonaj się, że jakość i design mogą iść w parze z przystępną ceną.

Gatunek:1
Rozmiar:119,7x119,7
Zastosowanie:Wewnętrzne, zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Mat
Sztuk w kartonie:2
W kartonie:2.87 m2
Grubość:6
Klasa ścieralności:PEI 3
Antypoślizg:R9
Kolorystyka:Zielony
Rektyfikowanie:Tak
Kolor:Green
Rodzaj płytki:Bazowa
Położenie:Podłoga, Ściana

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone