0
Płytka Podłogowa Gresowa Epoxy Grey 1 Poler 59,8x59,8 Tubądzin
Płytka Podłogowa Gresowa Epoxy Grey 1 Poler 59,8x59,8 Tubądzin
Płytka Podłogowa Gresowa Epoxy Grey 1 Poler 59,8x59,8 Tubądzin
Płytka Podłogowa Gresowa Epoxy Grey 1 Poler 59,8x59,8 Tubądzin
Producent:
Tubądzin
Cena:172,00PLN / m2
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Epoxy Grey 1 Poler 59,8x59,8 Tubądzin Płytka Podłogowa Gresowa

Beton to materiał, który coraz częściej gości we wnętrzach. Jest on surowy, jednak jego oblicze łagodnieje za sprawą odpowiednich dodatków. Chociaż tworzy on bardzo ciekawe powierzchnie, sam w sobie jest trudny w aplikacji i wymagający. Na szczęście twórcy glazury postanowili przenieść estetykę industrialnej szarości do trwałej i bardziej dostępnej formy płytek ceramicznych. Wśród kolekcji na uwagę zasługują kafle Tubądzin Epoxy Grey. Jest to propozycja w wielkomiejskim klimacie, który odmieni każde wnętrze. Warto zwrócić uwagę na jej powierzchnię. Dzięki polerowanej strukturze prezentuje się ona bardzo elegancko i stylowo. Świetnie odnajdzie się w nowoczesnych pomieszczeniach, takich jak łazienki, korytarze, a także biura, restauracje i przestrzenie komercyjne. Epoxy Grey 1 mają format 60x60, który powoli staje się standardem w projektach domów i mieszkań. Ich design wiernie oddaje szczegóły betonowej powierzchni, zmienność jej odcieni, różnorodność wzoru i głębię wyjątkową dla każdej z kafli. Epoxy Tubądzin dodatkowo posiadają mrozoodporne właściwości, które zapewniają ich trwałość i bezpieczeństwo także na zewnątrz. Zobacz pozostałe kolory i wymiary płytek imitujących beton Epoxy Grey Tubądzin dostępne na viverto.pl i wybierz glazurę do swoich projektów.

Poznaj jakość, której zaufali klienci z całego świata. Sprawdź nasz ranking topowych kolekcji producenta Tubądzin https://viverto.pl/blog/top-10-kolekcji-plytek-z-katalogu-marki-tubadzin/.

Grubość:11 mm
Kolorystyka:Szary
Gatunek:1
Rozmiar:59,8x59,8
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Połysk
Sztuk w kartonie:4
W kartonie:1.43 m2
Klasa ścieralności:PEI 4
Rektyfikowanie:Tak
Tonalność:Tak
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone