Płytka Ścienna Tavola Beige Decor 58,4x58,4 Portinari
Płytka Ścienna Tavola Beige Decor 58,4x58,4 Portinari
Płytka Ścienna Tavola Beige Decor 58,4x58,4 Portinari
Producent:
Ceramica Portinari
Cena:119.00PLN / m2

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:

Płytka Ścienna Tavola Beige Decor 58,4x58,4 Portinari

Tavola Beige Decor zapewni Twoim wnętrzom powiew świeżości. Inspirowane wyglądem egzotycznego drewna płytki ścienne to propozycja dla osób, które nie boją się wyrazistych motywów i trójwymiarowych struktur zamkniętych w geometrycznym rysie. Wyjątkowy dekor do złudzenia przypomina rzeźbione drewno o jasnej barwie naznaczonej delikatnymi przebarwieniami. Co więcej, Tavola Decor Beige posiada niezwykle realistyczną strukturę lekko wygładzonej, naturalnej deski. Z pewnością odmieni ona oblicze każdej aranżacji, wprowadzając do niej ciepły, tropikalny motyw. Tylko spójrz, jak pięknie przełamała surowość metalicznych kafli w naszej łazience z płytkami à la rdza. Tak samo doskonale odnajdzie się w minimalistycznych projektach, stanowiąc stylowe dopełnienie skromnych form.

W viverto.pl posiadamy wyjątkowe produkty, które spełnią wymagania każdego klienta. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i zamów Portinari Tavola Beige w najlepszej cenie bez wychodzenia z domu.

Gatunek:1
Rozmiar:58,4x58,4
Rodzaj:Ściana
Mrozoodporność:Nie
Sztuk w kartonie:5
W kartonie:1.7 m2
Grubość:9,5
Rektyfikowanie:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone