Półsyfon Umywalkowy Chrom HF6009 Zoya
Producent:
Zoya
Cena:199.00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:

Elegancki, chromowany półsyfon do umywalki Zoya

Podstawową funkcją półsyfonu umywalkowego Zoya jest połączenie odpływu umywalki z systemem kanalizacyjnym i odprowadzanie zużytej wody. Zapobiega także wydostaniu się nieprzyjemnych zapachów z rur do pomieszczenia. Półsyfon HF6009 Zoya to zestawienie designu i praktyczności. Rosnąca popularność umywalek wiszących sprawiła, że coraz większą uwagę zwraca się na uzupełniającą ją armaturę. Model ten wykonany został w najbardziej klasycznym, chromowanym kolorze, który doskonale podkreśla geometryczną formę walca. Jego spójne uzupełnienie tworzy korek klik-klak HF1083. HF6009 Zoya charakteryzuje się także wysoką jakością. Użyty do jego produkcji mosiądz cechuje się znacznie większą trwałością i odpornością na działanie chemii domowej i kosmetyków. Wybierając go, zyskasz produkt, który posłuży Ci przez lata.

W viverto.pl codziennie tworzymy łazienki spełniające wymagania naszych klientów. Spójrz na nasze aranżacje i zainspiruj się nimi podczas projektowania swojej. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i przekonaj się, że wysoka jakość współgra z atrakcyjną ceną.

Kod producenta:HF6009
Rodzaj:Elementy montażowe
Kolorystyka:Chrom

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone