0
Przycisk Skate Cosmopolitan S Warm Sunset 37535DA0 Grohe - OUTLETOUTLET
Przycisk Skate Cosmopolitan S Warm Sunset 37535DA0 Grohe - OUTLET
Przycisk Skate Cosmopolitan S Warm Sunset 37535DA0 Grohe - OUTLET
Przycisk Skate Cosmopolitan S Warm Sunset 37535DA0 Grohe - OUTLET
Producent:
Grohe
Cena:499,00PLN / szt
Zostało jeszcze:1 szt
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Towar pochodzi z ustawowego zwrotu 14 dni.
Pełnowartościowy w otwartym (oryginalnym) kartonie.Skate Cosmopolitan S Warm Sunset Grohe Przycisk WC 37535DA0

Łazienkowe dodatki powinny być równie eleganckie i praktyczne, jak ceramika i armatura. Wie o tym niemiecki producent Grohe, który projektując akcesoria, dba o ich wygląd i najwyższą jakość. Doskonałym potwierdzeniem staranności marki jest przycisk spłukujący o numerze 37535DA0. Jego prostokątna, minimalistyczna forma prezentuje się wyjątkowo za sprawą chromowanej powłoki StarLight® w złocistym odcieniu Warm Sunset. Dzięki niej tarcza idealnie pasuje do pozostałej, kolorowej armatury producenta, jest także odporna na zarysowania. Co więcej, przycisk uruchamiający Grohe został wyposażony w oszczędnościowy system EcoJoy®, który gwarantuje mniejsze zużycie wody.

Przycisk WC z serii Skate Cosmopolitan S służy do uruchomienia dwupojemnościowego lub start/stop. Nadaje się do pneumatycznego zaworu spłukującego AV1 i stelaży Rapid SLX, przy zastosowaniu z systemami Rapid SL i Uniset ze spłuczką GD2 należy zamówić osobno puszkę rewizyjną 40911000.  Model ten ma wymiary 13 × 17,2 cm i przeznaczony jest do montażu pionowego. Uchwyt magnetyczny oraz wsporniki mocujące są dołączane do zakresu dostawy.

Poznaj świat nowoczesnego designu i postaw na jakość, której zaufali klienci z całego świata. Sprawdź naszą ofertę i stwórz swoją wymarzoną łazienkę z viverto.pl.

Kolorystyka:Miedziany
Kod producenta:37535DA0
Wykończenie:Połysk

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone