Ramię Deszczownicy Origin Czarny Mat A4263136 VitraDarmowa dostawa
Ramię Deszczownicy Origin Czarny Mat A4263136 Vitra
Ramię Deszczownicy Origin Czarny Mat A4263136 Vitra
Producent:
Vitra
Cena:349,00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Origin Czarny Mat Vitra Ramię Deszczownicy A4263136

Podczas projektowania łazienki należy zwrócić uwagę na każdy jej element. Nawet niewielki akcent potrafi zupełnie odmienić wygląd i funkcjonalność pomieszczenia. Jeżeli w Twoim domu nie może zabraknąć kabiny prysznicowej, warto wykorzystać w niej nowoczesne rozwiązania, które podwyższą komfort codziennej kąpieli. Taką opcją jest deszczownica, która zapewnia przyjemną kaskadę kropel wody. Aby zyskała ona ciekawy charakter, warto uzupełnić ją o odpowiedni uchwyt. Ramię Deszczownicy A4263136 marki Vitra to produkt dedykowany do łączenia z kolekcją Origin w kolorze czarnym. Wykonane zostało z odpornych materiałów, zapewniających jego niezawodność i pokryte odporną powłoką, która dodatkowo piękne prezentuje się we wnętrzu. Zaproś je do swoje łazienki i zapewnij sobie komfort każdego dnia.

W viverto.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów prysznicowych od światowych producentów. Sprawdź naszą ofertę i zamów wyposażenie do swojej łazienki w atrakcyjnych cenach bez wychodzenia z domu.
Kod producenta:A4263136
Kolorystyka:Miedziany

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone