Różne oblicza szarości

Dodano:20-04-2017
Kategorie:Inspiracje

Inspiracja 1 - Town Ceramica Limone

Jeśli ktoś kiedykolwiek zastanawiał się, w jaki sposób można urozmaicić zwykłą łazienkę, używając w tym celu głównie płytek – mamy świetny przykład! Mimo, że motywem przewodnim tej aranżacji jest kolor szary, to wnętrze prezentuje się niezwykle ciekawie. Jak to możliwe?

Zacznijmy od początku. Przede wszystkim w bardzo sprytny sposób podzielono łazienkę. Nie ma tutaj jednego koloru, który pokrywa całą podłogę i wszystkie ściany, jest za to wiele odcieni szarości, dzięki czemu wystrój łazienki jest zarazem spójny, jak i interesujący. Zabawa barwą to jednak nie jedyny sposób, w jaki dokonano podziału przestrzeni.

To, co oddziela pierwszą część łazienki, pokrytą ciemnymi płytkami Town Grey, od drugiej – pokrytej płytkami Town Soft Grey, to wyjątkowy dekor Town Mozaika. Podział ten dodatkowo podkreślony został przez pionową wnękę w ścianie oraz jej podświetlenie, dzięki czemu w łatwy sposób uwypuklono także niebywałą urodę płytek z trójwymiarowym motywem.

Obie części łazienki wyposażono w białą ceramikę. W jasnej części jest to brodzik pod prysznicem oraz wisząca muszla Debba rimles, natomiast po stronie z ciemnymi płytkami – szafka z umywalką Debbla unik. Dzięki temu cały wystrój jest spójny, a poszczególne elementy łazienki do siebie pasują.

Jeśli chodzi o zastosowaną armaturę, zdecydowanie postawiono na aspekt praktyczny. Bateria umywalkowa to jednouchwytowy model Active Click-Clack, z kolei pod prysznicem zamontowano Panel prysznicowy Active Rain, który oprócz tradycyjnej słuchawki prysznicowej, wyposażony jest w wygodną deszczownicę, która pozwala na długie chwile relaksu!

To zdecydowanie łazienka, obok której nie da się przejść obojętnie.


Inspiracja 2 - Town Ceramica Limone
Inspiracja 3 - Town Ceramica Limone
Inspiracja 4 - Town Ceramica Limone
Inspiracja 5 - Town Ceramica Limone
Inspiracja 6 - Town Ceramica Limone
Inspiracja 7 - Town Ceramica Limone
Inspiracja 8 - Town Ceramica Limone
Inspiracja 9 - Town Ceramica Limone

Inspiracja 10 - Town Ceramica Limone
Inspiracja 11 - Town Ceramica Limone

Inspiracja 12 - Town Ceramica Limone
Inspiracja 13 - Town Ceramica Limone

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone