0
Stopnica Ural 30x30 Paradyż Classica
Producent:
Paradyż Classica
Cena:70,00PLN / m2
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Ural 30x30 Paradyż Classica Stopnica Schodowa

Poszukujesz odpornych płytek na schody? Postaw na wysokiej jakości gresy techniczne od producenta Paradyż Classica. Stopnica Prosta Ural to element większej kolekcji, która doskonale uzupełni posadzki w pomieszczeniach narażonych na silną eksploatację – klatki schodowe w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej, a także przestrzenie znajdujące się na zewnątrz. Matowe, gładkie płytki podłogowe w beżowym odcieniu zostały ozdobione klasycznym wzorem sól-pieprz, który jest często spotykany w wielu projektach inwestycyjnych. Zaprojektowano je z przeznaczeniem na schody, dlatego posiadają ryflowany obszar, który zapewnia im dodatkową przyczepność. Stopnica Ural jest wysoce odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Może stanowić dopełnienie ciągów komunikacyjnych, zachowując swoje właściwości nawet po latach silnej eksploatacji.

Zobacz płytki z kolekcji Paradyż Ural dostępne w naszym e-sklepie i zamów je w atrakcyjnej cenie już dziś. Stwórz z nami swoją funkcjonalną przestrzeń.

Gatunek:1
Rozmiar:30x30
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Mat
Sztuk w kartonie:18
W kartonie:1.62 m2
Grubość:7,2
Klasa ścieralności:Ścier. wgł <175mm
Kolorystyka:Beżowy
Kod producenta:Q---300X300-1-URAL.--SP
Rektyfikowanie:Nie
Tonalność:Nie
Rodzaj płytki:Stopnica
Położenie:Podłoga

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone