Strona główna


Wyposażenie łazienek VIVERTO - sklep online

VIVERTO.pl to nowoczesny sklep internetowy z kompleksową ofertą materiałów wykończeniowych do wnętrz. Jedno miejsce, tysiące produktów, wyjątkowa obsługa na każdym etapie zamówienia oraz najważniejsze – Twoje zadowolenie!

Stronę, którą właśnie odwiedzasz, tworzy i rozwija doświadczony zespół ekspertów. Z nami wyposażysz swoje mieszkanie od A do Z i to bez wychodzenia z domu! Nasz profesjonalizm, pasja i lata doświadczenia sprawiają, że zakupy w Viverto.pl stają się czystą przyjemnością. 

Wiemy, że na budowie czy podczas remontu liczy się każdy szczegół, dlatego naszą misją jest pracować w taki sposób, jakbyśmy realizowali własne zamówienia.

W VIVERTO.pl stawiamy na:

najkorzystniejsze ceny w Internecie – jako sklep internetowy możemy zaoferować Ci produkty w bardzo korzystnych cenach, ponieważ nie musimy pokrywać kosztów związanych z salonem stacjonarnym,
asortyment – wybierasz produkty z naszych ogromnych stanów magazynowych, które gwarantują wysyłkę zamówionego towaru nawet w 24h od momentu złożenia Twojego zamówienia,
fachowe porady dotyczące asortymentu oraz prowadzonych prac – gdy tylko masz wątpliwości skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.
spersonalizowane podejście, dzięki któremu możemy dokładnie zrealizować Twoje zapotrzebowanie – skorzystaj z możliwości wyceny indywidualnej,
jakość wysyłki – masz pewność, że przesyłka jest dodatkowo ubezpieczona na kwotę zamówienia,
nowoczesność oraz wygodę zakupów - wybierz towar, podaj e-mail oraz dane do wysyłki i gotowe – to wystarczy,
transparentność - możesz na bieżąco monitorować status Twojego zamówienia, a o każdej zmianie jesteś powiadamiany osobnym mailem,
bezpieczeństwo – stronę VIVERTO.pl zabezpieczyliśmy przy użyciu najnowszych certyfikatów szyfrowania danych. Podawane dane osobowe są bezpiecznie przekazywane do bazy sklepu i przechowywane zgodnie z rozporządzeniem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Wszystko to, byś mógł czuć się pewnie!

Rozejrzyj się po naszych wirtualnych półkach, które specjalnie dla Ciebie wypełniamy najlepszymi produktami, wyłącznie sprawdzonych marek. W Viverto.pl znajdziesz zarówno to, co najbardziej praktyczne, jak i to, co piękne i designerskie. W końcu mieszkanie można urządzić na tysiące różnych sposobów – z nami nie musisz się ograniczać!

Zobacz ile możesz kupić do Twojego domu w jednym miejscu i w najlepszych cenach. Zapraszamy na zakupy!

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone