Tynk Dekoracyjny Baza Be Special Decor Retro 14KG Tikkurila
Producent:
Tikkurila
Cena:141.80PLN / szt

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:

Tikkurila Be Special Decor Retro - Tynk dekoracyjny

Tynk dekoracyjny o wyraźniej strukturze i głęboko matowym stopniu połysku.  Przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Dekoracja ściany

Spontanicznie powstałe przetarcia i stylowe żłobienia całkowicie odmienią pomieszczenia i nadadzą im niebanalny charakter.  Pozwala między innymi na uzyskanie efektu starych, zabytkowych ścian.  Równie dobrze sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych.

Efekt kolorystyczny

Nakładając na tę samą powierzchnię tynki lub bejce o różnych odcieniach, uzyskać można dodatkowy efekt kolorystyczny, oryginalnie wzbogacający całość aranżacji - wszystko zależy od naszej twórczej inwencji.

Dostępny w odcieniu bieli i kolorach wchodzących w system barwienia Avatint wg karty kolorów Tikkurila Interior Color Card. Kolory są maksymalnie zbliżone do wzornika, ostateczny odcień będzie zależał od warunków i metody aplikacji, stosowanych narzędzi oraz uzyskanej faktury tynku.
Uwaga! Możliwość barwienia w mieszalniku jedynie opakowań 9L (14kg).

Rodzaj farby:Lateksowa
Pojemność:14 Kg
Czas schnięcia:48 godzin
Sposób aplikacji:paca stalowa lub z tworzywa sztucznego
Typ Efektu:Beton

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone