Wysyłka materiałów budowlanych i wykończeniowych za granicę

Prowadzisz prace budowlano-remontowe w Europie?

Skorzystaj z naszych konkurencyjnych cen i doświadczenia w spedycji międzynarodowej.CO ZYSKASZ?

Atrakcyjne ceny – Twoja lista produktów zostanie wyceniona indywidualnie, przy zastosowaniu najkorzystniejszych stawek

 

Dedykowany opiekun – doradzimy Ci w kwestii materiałów, akcesoriów, dodatkowego wyposażenia, przygotujemy komplety i systemy wykończeniowe. Zajmiemy się zorganizowaniem najkorzystniejszego cenowo transportu.

 

Czas mamy wielkie magazyny z dużą dostępnością. Szybko pakujemy i organizujemy spedycję. Dopilnujemy, aby zamówienie do kraju, w którym pracujesz, zostało zrealizowane możliwie najszybciej.

 

Lepszy produkt bazując na naszym doświadczeniu zaoferujemy Ci wysokiej jakości zamienniki w specjalnej cenie dla wykonawców


Skontaktuj się z naszą internetową hurtownią budowlaną w Polsce
Wycenimy indywidualnie koszt zakupu oraz koszt transportu materiałów budowlanych z Polski do wskazanego miejsca. Określimy możliwości logistyczne i szacunkowy czas dostawy.

Obsługa Klienta Viverto
OPIEKUN POLSKICH FIRM ZA GRANICĄ
poniedziałek - piątek 8:00 – 16:00

+48 501 854 610

e-mail: sklep@viverto.pl

Formularz kontaktowy:* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym, będą wykorzystane tylko do celów kontaktowych w ramach wysłanego zapytania. Dane te nie będą gromadzone ani przetwarzana do innych celów.


Materiały budowlane z Polski

Jesteśmy internetową hurtownią budowlano-wykończeniową z wieloletnim doświadczeniem na rynku zaopatrzenia dla firm budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Mamy prężny dział Logistyki, który sprawnie i szybko wysyła produkty na rynki międzynarodowe. Vierto.pl realizuje eksport na materiały budowlane z Polski w formie dostaw paletowych oraz w paczkach. Wysyłki realizujemy poprzez sprawdzonych partnerów logistycznych, doświadczonych w spedycji międzynarodowej. Ładunek jest wysyłany ekspresowo i dodatkowo ubezpieczony, niezależnie od złożoności oraz wielkości. Wysyłając transport zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe zabezpieczenie wysyłanych produktów. 


Materiały budowlane eksport

Ceny materiałów budowlanych i wykończeniowych w Polsce są dużo bardziej atrakcyjne niż w większości krajów Europy. Z kolei jakość naszej oferty jest na najwyższym europejskim poziomie. Oferujemy asortyment najlepszych, sprawdzonych marek. Jeśli jesteś inwestorem lub wykonawcą prac budowlano-wykończeniowych w Europie (np. Niemcy, Wielka Brytania, Holandia Belgia, Francja) możesz sporo zaoszczędzić sprowadzając dla siebie lub swoich Klientów materiały budowlane i wykończeniowe z Polski. Materiały budowlane i wykończeniowe warto kupować z Polski, szczególnie do krajów europejskich.

Materiały budowlane i wykończeniowe z dostawą za granicę

Co wysyłamy?

- ocieplenia

- płytki ceramiczne

- armaturę i ceramikę

- kamień dekoracyjny

- farby, chemia budowlana, chemia podpłytkowa

- panele podłogowe

Współpracujemy na stałe z polskimi firmami realizującymi usługi budowlano-remontowe za granicą. 


Materiały budowlane do Niemiec

To jeden z rynków, gdzie nasze dostawy trafiają podobnie szybko jak na rynek polski. Czas realizacji dostawy jest na tyle krótki, że wybór Polski jako miejsca zaopatrzenia jest jak najbardziej racjonalny. Sprzedaż i dostawa materiałów budowlanych z Polski do Niemiec jest usługą, którą nasza Logistyka zorganizuje szybko i pewnie.

Materiały budowlane do Belgii, Danii, Holandii

Realizując inwestycje w krajach Beneluxu czy Danii warto pomyśleć o szybkim i dużo tańszym zaopatrzeniu w materiały budowlane i wykończeniowe z Polski. W tym przypadku, podobnie jak w Niemczech czas dostawy jest bardzo korzystny, a zysk na cenie przemawia za zamówieniami z Polski.

Materiały budowlane do Anglii (UK) i Francji

Choć te kraje są położone dalej od Polski warto zwrócić uwagę na duże różnice w cenach materiałów budowlanych i wykończeniowych w stosunku cen w Polsce. Pomimo trochę dłuższego czasu realizacji dostawy oszczędność na koszcie materiałów jest na tyle duża, że warto zamówić materiały w internetowej hurtowni Viverto.pl. Uwaga! Do UK wysyłamy tylko do firm, na adres który widnieje w fakturze.

Materiały budowlane do Szwecji, Norwegii

Podobnie, jak w przypadku Anglii są to trudniejsze spedycyjnie lokalizacje, ale różnica w cenie zakupu materiałów budowlanych i wykończeniowych może być na tyle duża, że dzięki zakupowi w Viverto.pl mocno poprawi się rentowność kontraktu remontowo-budowlanego lub inwestycji w nieruchomość.

ZOBACZ OFERTĘ VIVERTO.PL>

VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone