0

Akcesoria do armatury

(296 produktów)
Kolanka, przyłącza, elementy do zabudowy podtynkowej, wieszaki na ręczniki czy uchwyty na papier toaletowy – w tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne do odpowiedniego działania większości armatury w Twojej łazience, jak również akcesoria i dodatki, które wpłyną na jej wystrój i użyteczność. Miłośnicy gadżetów docenią z pewnością elektroniczny sterownik prysznicowy, który pozwala kontrolować strumień wody za pomocą jednego kliknięcia! Sprawdź!
Przyłącze Kątowe Okrągłe Fly Z Uchwytem Na Słuchawkę Prysznicową Chrom 04082CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Ramię Deszczownicy Fly 420 mm Chrom 04052CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa

Ramię Deszczownicy Fly 420 mm Chrom 04052CHR Emporia

96.00PLN / szt 82.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Przyłącze Kątowe Okrągłe Z Uchwytem Na Słuchawkę Prysznicową Fly Złoty 04082GD Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Ramię Deszczownicy Fly 420 mm Czarny Mat 04052BM Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa

Ramię Deszczownicy Fly 420 mm Czarny Mat 04052BM Emporia

108.00PLN / szt 92.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Armatura – akcesoria

Przy remoncie oraz urządzaniu łazienki lub kuchni „od zera” należy pamiętać nie tylko o płytkach ceramicznych, sprzętach oraz armaturze. Ważne są także wszelkiego rodzaju drobne elementy, które mimo że małe – są nieraz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania armatury.
Akcesoria do baterii umywalkowych i akcesoria do baterii kuchennych to przeróżne części, które istotnie wpływają na pracę armatury. Zalicza się do nich między innymi wężyki do baterii, korki click-clack, rurki, głowice klasyczne oraz ceramiczne, głowice termostatyczne, kolanka do baterii oraz perlatory.

Oprócz typowych akcesoriów niezbędnych do działania armatury, w dziale tym na www.viverto.pl można znaleźć ciekawe, eleganckie przedmioty, takie jak np. minimalistyczny wieszak na ręcznik Loft firmy Tres czy piękny, klasyczny uchwyt na papier toaletowy Hansgrohe, a także montowany do ściany, srebrny dozownik do mydła tego samego producenta.

Z nowoczesnych, niestandardowych rozwiązań, na uwagę zasługuje na pewno elektroniczny sterownik – przełącznik prysznicowy Grohe z elektronicznym termosatatem, kontrolą temperatury oraz przepływu wody. To bardzo nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na zarządzanie strumieniem wody według własnych potrzeb oraz sterowanie nim za pomocą pięknie wyglądającego gadżetu.

Spośród bardziej standardowych rozwiązań warto przyjrzeć się na pewno termostatom oraz perlatorom. Elementy termostatyczne pozwalają kontrolować temperaturę wody w baterii. Ta opcja przydatna jest najbardziej tam, gdzie z armatury korzystają dzieci oraz osoby starsze. Zapobiega bowiem poparzeniom poprzez możliwość ustawienia stałej temperatury wody. Co więcej, sam korpus baterii także nie nagrzewa się do ekstremalnych temperatur, przez co poparzenie poprzez jego dotknięcie również jest wykluczone.

Perlator z kolei to akcesorium, dzięki któremu jesteśmy w stanie zmniejszyć zużycie wody, a co za tym idzie – oszczędzić pieniądze. Działanie perlatora polega na tym, że napowietrza on strumień wody wypływający z kranu. Zamiast samej wody, wydobywa się więc mieszanka wody i milionów pęcherzyków powietrza. To sprawia, że zużycie zmniejsza się, a strumień powiększa swoją objętość. Takie małe, ukryte akcesorium, a jaką ma moc!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone