0

Zestawy prysznicowe

(449 produktów)

Jeśli nie masz czasu ani chęci na oddzielne szukanie poszczególnych elementów prysznica, takich jak bateria, drążki, słuchawki prysznicowe, deszczownice czy węże prysznicowe, to jesteś w odpowiednim miejscu! W sklepie viverto.pl znajdziesz bogatą ofertę wysokiej jakości zestawów prysznicowych o zróżnicowanym designie, wyposażonych w wiele praktycznych funkcji, które uprzyjemnią Ci każdy prysznic. Sprawdź i przekonaj się sam!

Kolumna Natryskowa Teo 2Funkcyjna Z Zestawem Natryskowym I Deszczownicą 300x200 mm Chrom 020110CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Zestaw Prysznicowy 3 Strumienie New Tempesta 27588002 Grohe
Super cena
Zestaw Prysznicowy Rain Pi Chrom 91153 cm Excellent
Promocja
Zestaw Prysznicowy Tempesta Cosmopolitan System 250 Cube 26689000 Grohe
Super cena

Zestaw Prysznicowy Tempesta Cosmopolitan System 250 Cube 26689000 Grohe

1515.61PLN / szt 1349.00PLN / szt
zostało:6szt
Zestaw Prysznicowy PI Czarny Mat AREX.1281BL Excellent
Promocja
Zestaw Natryskowy PI Złoty AREX.1281GL Excellent
Promocja
Zestaw Prysznicowy Rain Keria AREX.2081CR Excellent
Promocja
Kolumna Natryskowa Teo 2Funkcyjna Z Zestawem Natryskowym i Deszczownicą 300x200 mm Gun Metal 020110BN Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa

Zestawy prysznicowe - idealne dopasowanie

Dlaczego warto rozważyć zakup zestawu prysznicowego? Przede wszystkim jest to gwarancja nabycia kompleksowego systemu prysznicowego, który będzie nie tylko wspaniale wyglądać w Twojej łazience, ale także będzie działał jak kompatybilna i sprawnie naoliwiona maszyna. Jedną z największych zalet zestawów prysznicowych jest bowiem pełne dopasowanie wszystkich elementów systemu, takich jak węże prysznicowe, słuchawki prysznicowe, baterie prysznicowe i deszczownice. Dzięki temu zamontujesz je szybko i bezproblemowo.

Zestawy prysznicowe - postaw na innowacyjność i styl

Rozglądasz się za zestawem prysznicowym, który  będzie pasować do aranżacji Twojej łazienki? Jeśli tak, to świetnie, ponieważ dostępne w naszej ofercie zestawy prysznicowe z deszczownicą doskonale uzupełniają łazienki pełniąc jednocześnie rolę funkcjonalnego urządzenia i estetycznego ozdobnika prysznica. Są to produkty renomowanych marek (np. zestawy prysznicowe Grohe), dlatego każdy z nich ma swój własny i ciekawy styl okraszony sporą dozą nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Znajdziesz tutaj zarówno klasyczne kolumny prysznicowe, wyposażone w okrągłe lub kwadratowe deszczownice, jak i zestawy o awangardowym wzornictwie, które zachwycają swoim nowoczesnym designem. Poszczególne zestawy prysznicowe zawierają np. baterie termostatyczne z opcją regulacji temperatury wody i funkcją jej ciągłego utrzymania w trakcie brania prysznica, czy blokadę temperatury, która chroni przed przypadkowym odkręceniem zbyt gorącej wody.

Zestawy podtynkowe prysznicowe - minimalizm w klasycznej lub nowoczesnej odsłonie

Nieodłącznym elementem popularnych w ostatnich latach trendów w aranżacji łazienki jest armatura podtynkowa. Nadaje ona wnętrzu swoistej lekkości i pozwala na oszczędność miejsca - wszystko, co niepotrzebne w codziennym użytkowaniu, zostaje dyskretnie schowane pod elementami wykończenia łazienki. Co najważniejsze, minimalizm ten jest obecny niezależnie od tego, czy są to zestawy prysznicowe podtynkowe o wzornictwie klasycznym, czy coś bardziej nowoczesnego. Wszystkie, bez wyjątku, charakteryzują się subtelnością i dużą praktycznością.

Zestawy prysznicowe natynkowe z deszczownicą

Armatura podtynkowa to ciekawe rozwiązanie, jednak tradycyjne zestawy prysznicowe natynkowe z deszczownicą i drążkiem prysznicowym, również odznaczają się interesującym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością. Tym bardziej że projektanci armatury natynkowej mają nieco więcej materiału do zagospodarowania. W ten sposób otrzymujemy baterie prysznicowe o ciekawych kształtach, gdzie pozostałe elementy systemu prysznicowego stanowią nie tylko wyposażenie, ale przede wszystkim spójną kompozycję designerską.

Wybór zestawu prysznicowego nie jest zatem prosty, ale taka różnorodność pozwala znaleźć rozwiązanie szyte na miarę najbardziej wysublimowanych oczekiwań! Warto podejść do poszukiwań z ciekawością i otwartym umysłem, sprawdzając dokładnie jakie elementy są zawarte w danym zestawie prysznicowym. W opisach niektórych zestawów dostępne są także wizualizacje, zatem warto je obejrzeć i przeglądać dokładnie każdą ofertę.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone