0

Akcesoria meblowe

(12 produktów)

Niekiedy niewielkie elementy w łazience potrafią zupełnie odmienić jej aranżację. Armatura i dodatki, a także uchwyty do szafek łazienkowych nierzadko decydują o ostatecznym odbiorze wnętrza. W tym dziale znajdziesz akcesoria meblowe, które uzupełnią wybrane przez Ciebie szafki i komody. Śmiało, rozejrzyj się!

Uchwyt do szafki łazienkowej – ogromna moc niewielkiego elementu

O wyborze rączek, relingów i dodatków do mebli łazienkowych często decyduje ich funkcja praktyczna. Nie oznacza to jednak, że podczas zakupów nie należy brać pod uwagę designu. Wręcz przeciwnie. W naszej ofercie znajdziesz propozycje łączące staranne wykonanie i jakościowe materiały. Sam wygląd wyposażenia do łazienki to kwestia indywidualna, dlatego możliwość jego kształtowania stanowi niemałą zaletę. Wystarczy drobna zmiana, by unowocześnić projekt i nadać mu indywidualnego charakteru. Akcesoria do mebli łazienkowych pozwolą Ci przeprowadzić ją niskim kosztem.

Uchwyty do szafek łazienkowych – jak dobrać odpowiedni model?

Bogata oferta producentów mebli i akcesoriów potrafi wprowadzić w stan konsternacji. Od niewielkich elementów po długie uchwyty – przed ich zakupem warto sprawdzić, czy będą one pasować do obecnych lub wybranych do projektu mebli. Możesz postawić na kontrast i połączyć białą szafkę z czarnym relingiem bądź zaaranżować spójną kompozycję w monokolorze.

Ciekawą opcją o niezwykle minimalistycznym wydźwięku są także nowoczesne systemy push to open, w których mechanizm otwierający znajduje się we froncie szafki łazienkowej. Znajdziesz je w naszej ofercie.

Akcesoria do mebli łazienkowych – nie tylko uchwyty

Aranżując łazienkę, warto sięgnąć po elementy z pozoru marginalne. Ich obecność we wnętrzu pełni wyłącznie funkcję ozdobną lub praktyczną – akcentując wybrane strefy i przedmioty, a także zapewniając komfort i wygodę. Stelaż Boczny Czarny od marki Elita stanowi rodzaj efektownej dekoracji wybranej szafki, a uchwyty, organizery i kosze – funkcjonalne dopełnienie wyposażenia pomieszczenia.

Zobacz naszą ofertę

W viverto.pl inspirujemy, doradzamy, urządzamy. Sprawdź asortyment działu meble łazienkowe, wśród których znajdziesz szafki z umywalką, komody podwieszane i akcesoria meblowe najwyższej klasy. Zrób zakupy w naszym e-sklepie i stwórz łazienkę z wyobraźnią.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone