Altax

Produkt Grzybobójczy 1L Altax

17.98PLN / szt
W MAGAZYNIE
Olej Do Drewna Bezbarwny UV 2,5L Altax

83.20PLN / szt
W MAGAZYNIE
Produkt Grzybobójczy 5L Altax

49.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Olej Do Drewna Tik 0,75L Altax

32.56PLN / szt
W MAGAZYNIE
Lakierobejca Sosna 0,25L Altax

15.60PLN / szt
W MAGAZYNIE
Lakierobejca Dąb 0,25L Altax

15.60PLN / szt
W MAGAZYNIE
Olej Do Drewna Dąb 0,75L Altax

32.56PLN / szt
W MAGAZYNIE
Preparat Owadobójczy 15L Hylotox Altax

401.28PLN / szt
W MAGAZYNIE
Lakierobejca Venge 0,25L Altax

13.52PLN / szt
W MAGAZYNIE
Olej Do Drewna Tik 2,5L Altax

88.23PLN / szt
W MAGAZYNIE
Lakierobejca Mahoń 0,75L Altax

35.36PLN / szt
W MAGAZYNIE
Lakierobejca Kasztan 2,5L Altax

80.50PLN / szt
W MAGAZYNIE
Lakierobejca Mahoń 2,5L Altax

79.03PLN / szt
W MAGAZYNIE
Lakierobejca Orzech 0,75L Altax

35.36PLN / szt
W MAGAZYNIE

Altax - specjalistyczne produkty ochronno-dekoracyjne do powierzchni drewnianych

Samodzielne wykonywanie prac na powierzchniach drewnianych wymaga wyboru sprawdzonych, specjalistycznych produktów. Znaleźć je można w ofercie marki Altax, znanego i cenionego producenta preparatów przeznaczonych do pielęgnacji, dekoracji i konserwacji drewna. Marka Altax oferuje zróżnicowane produkty, wśród których znaleźć można impregnaty, oleje, farby i wiele innych. W atrakcyjnych cenach znajdziesz je wszystkie w ofercie Viverto.pl.

Altax impregnat do drewna, czyli jak profesjonalnie zabezpieczać drewno?

Drewno jest specyficznym materiałem, który wymaga odpowiedniego przygotowania do użytkowania oraz pielęgnacji w trakcie korzystania. Przeznaczone do tego celu są specjalistyczne preparaty stworzone w celu ochrony powierzchni drewnianych przez szkodliwym wypływem czynników zewnętrznych oraz zapewniające jej estetyczny wygląd przez cały okres użytkowania. Szeroki wybór tego typu produktów jest dostępny w ofercie marki Altax, która specjalizuje się w pielęgnacji oraz ochronie wymagających powierzchni drewnianych.

Jednymi z najpopularniejszych produktów dostępnych w ofercie marki Altax są impregnaty. Są to specjalistyczne preparaty, których główną funkcją jest zabezpieczenie drewnianych powierzchni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Sygnowany logiem Altax impregnat chroni drewno przed promieniowaniem UV, wilgocią, zmiennymi temperaturami oraz uszkodzeniami mechanicznymi pozwalając przez długi czas zachować go w atrakcyjnym, estetycznym wyglądzie oraz doskonałym stanie. Impregnaty marki Altax zapewniają aż 9-letnią ochronę drewna, a ich zróżnicowane kolory pozwalają wybrać produkt idealnie spełniający wszystkie oczekiwania.

Altax impregnat dekoracyjny i gruntujący - czym różnią się te preparaty?

Impregnaty do drewna dzielą się na dwie grupy - impregnaty gruntujące i ochronno-dekoracyjne. Altax impregnat gruntujący zabezpiecza drewno przez biokorozją, czyli niszczeniem pod wpływem działalności grzybów. Jest to specjalistyczny preparat, który posiada właściwości grzybobójcze chroniące przed grzybami pleśniowym, siniznowymi oraz domowymi. Oprócz tego, Altax impregnat gruntujący ma charakter owadobójczy chroniąc dodatkowo przed kornikami. Preparat Altax owadobójczy nie zmienia koloru drewna, idealnie nadaje się więc do stosowania pod oleje do drewna, lakierobejce, lakiery, emalie oraz impregnaty ochronno-dekoracyjne.

Drugą grupę impregnatów dostępnych w ofercie marki Altax stanowią impregnaty ochronno-dekoracyjne. Są to profesjonalne produkty, których nadają drewnu pożądany kolor oraz zabezpieczają je przed działaniem czynników atmosferycznych - wody, wilgoci oraz promieniowania UV. Altax impregnat dekoracyjny może być stosowany zarówno do powierzchni oszlifowanych (gładkich), jak i nieoszlifowanych (szorstkich), co pozwala na ochronę dużej liczby gatunków drewna, w tym egzotycznego. W poczet impregnatów ochronno-dekoracyjnych zalicza się Altax impregnat żywiczny, który jest szybkoschnący, odporny na deszcz już po jednej godzinie oraz posiadający gęstą formułę, która gwarantuje komfortowe stosowanie.

Altax oleje do drewna i pozostałe produkty do powierzchni drewnianych

Marka Altax posiada w swojej ofercie szeroki wybór profesjonalnych olejów do drewna. Altax olej do drewna jest przeznaczony nie do samego malowania powierzchni, ale jej nasączenia - preparat nie tworzy na niej żadnej powłoki, co pozwala mieć stały kontakt z naturalną strukturą drewna. Brak dodatkowej warstwy sprawia ponadto, że produkt nie łuszczy się i nie pęka, co sprzyja i ułatwia regularnemu odnawianiu powierzchni drewnianych. Altax olej do drewna idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie zarówno drewna egzotycznego, jak i większości gatunków występujących w Polsce.

WViverto.pl dostępne są także lakierobejce Altax w wersji bezbarwnej lub kolorowej, których zadaniem jest podkreślenie naturalnego rysunku drewna lub nadanie im pożądanej kolorystyki. Lakierobejce Altax kolory posiadają bardzo zróżnicowane, co pozwala na idealne dopasowanie ich barwy do efektów, jakie chcemy osiągnąć przy ich zastosowaniu. Altax lakierobejca jest produktem przeznaczonym do malowania drewna oszlifowanego i idealnie sprawdza się m. in. do wykańczania podłóg drewnianych, okien, drzwi, schodów, mebli, boazerii, altan, płotów oraz wielu innych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. W celu wyboru odpowiedniego preparatu marka Altax dzieli je na przeznaczone do wnętrz i lakierobejce do stosowania na zewnątrz.

Do malowania powierzchni drewnianych i nie tylko sprawdzi się także Altax emalia szybkoschnąca, która występuje w szerokiej palecie kolorystycznej, gwarantuje krycie na wysokim poziomie oraz jest bezpieczna dla najmłodszych. Emalia tworzy na powierzchni drewna jednolitą, kryjącą powłokę w wybranym kolorze i może być stosowana zarówno do drewna nowego, jak i do odnawiania zniszczonych powierzchni. Innym, dostępnym w naszej ofercie preparatem do ochronydrewna jest Impregnat Żywiczny Altax . Jest to szybkoschnąca farba renowacyjna dostępna w atrakcyjnych kolorach, która idealnie sprawdzi się do odnawiania i ozdabiania drewnianych akcesoriów ogrodowych - ławek, stolików, krzeseł, donic i wielu innych.

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Powłoka
Zakres pojemności

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone