stromboli aranzacja lazienki

Aranżacja łazienki lastryko

Lastryko wraca do łask. Szukasz pomysłu, jak ożywić swoją łazienkę? W takim razie aranżacja łazienki z lastryko z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wielobarwne kafle, drewno i niebieski akcent – to wnętrze wręcz zaprasza, by się w nim znaleźć.

Łazienka lastryko – poznaj najgorętszy trend w aranżacji pomieszczeń kąpielowych

Drewno króluje we wnętrzach od lat. Tak ponadczasowe wykończenie musiało więc znaleźć się w projekcie nowoczesnej, modnej łazienki. Naszą propozycją są płytki drewnopodobne z subtelnym efektem 3D, ułożone na ścianie. Ciekawa forma ceramicznych desek to dopiero wstęp do dalszego zaskakującego projektu. Jego charakterystyczną częścią są Stracciatella, płytki lastryko, które nadają kompozycji oryginalności i biżuteryjnego rysu. Kolorowa imitacja kamyczków w łazience z lastryko, świetnie współgra z kolejnym, mocnym akcentem we wnętrzu – niebieskimi kaflami ułożonymi na jednej ze ścian prysznica. Przyjrzyj się im dokładnie, a ujrzysz ich delikatną, gładką powierzchnię. Trzy zupełnie różne płaszczyzny – połączone w przez nas w jedną dały efekt, który jeszcze przez wiele lat będzie zaskakiwał.

Płytki lastryko łazienka – poznaj przepis na wnętrze z nutą awangardy

Dzięki inspiracji lastryko, powstała łazienka, która przełamuje schematy monotonności. Feerię barw użytych w projekcie postanowiliśmy dopełnić stonowaną armaturą, która przykuwa wzrok. Nasz wybór padł więc na czerń i biel. Monochromatyczny duet tworzy więc Umywalka Nablatowa Palomba oraz Bateria Umywalkowa Origin Czarny Mat. Czerń stanowi także wykończenie prysznica, który dopełniliśmy zestawem prysznicowym Orgin. Estetyczna kabina zachęca do zażycia w niej kąpieli. Klasyczna, choć ciekawa ściana z imitacji drewna również dostała od nas ciekawy dodatek w postaci okrągłego lustra z ramą nawiązującą do odcienia armatury.

Zaciekawił Cię ten projekt łazienki z lastryko? Widzisz w nim rozwiązania, które chciałbyś wykorzystać w swojej łazience?  Śmiało, zainspiruj się!

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone