0
aranżacja łazienki oxide tavola

Aranżacja łazienki w brązie i beżu

Łazienka w brązie i beżu — połączenie industrialnej surowości i ciepła egzotyki? Zobacz, jakie to proste

Nasza aranżacja łazienki brązowo beżowej przełamuje dotychczasowe schematy, łącząc w sobie dwa skrajne style wnętrzarskie. Elementem, który niemal od razu przykuwa wzrok, jest dekor ścienny z kolekcji Tavola. Inspirowane wyglądem egzotycznego drewna płytki, stworzyły na ścianie niesamowity efekt 3D. Ich nieregularna barwa dodała aranżacji naturalnego rysu, który nawiązuje do eleganckich salonów SPA. Podkreśliliśmy ją, dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu. Industrialny minimalizm łazienki w brązie i beżu, jest zasługą płytek imitujących pordzewiały metal z kolekcji Portinari Oxide. Efekt naznaczonego zębem czasu materiału, od kilku lat króluje w nowoczesnych łazienkach – jego świadome użycie dodaje wnętrzom charakteru. W tej aranżacji postanowiliśmy postawić na grę kontrastów – grafit z beżem doskonale dopełniają nawiązujący do natury motyw.

Postaw na charakterystyczne dodatki w beżowo — brązowej łazience

Spójną kompozycję łazienki beżowo brązowej postanowiliśmy przełamać mocnym akcentem w postaci czarnej armatury łazienkowej. W naszej aranżacji postawiliśmy na proste linie i nowoczesny design. Charakterystyczną, czarną  baterię umywalkową podtynkową Orgin dopełniliśmy zestawem prysznicowym Orgin z tej samej serii. By zrównoważyć ostre rysy armatury, zestawiliśmy ją z klasyczną bielą w postaci umywalek wpuszczanych w blat Verso, Catalano oraz wanną pod zabudowę. Szczegółem, na który na pewno zwróciłeś uwagę, jest szklany parawan nawannowy, w którym czarne, wykańczające go profile, spięły kompozycyjny zamysł na projekt tej łazienki. Ciekawym zabiegiem przez nas zastosowanym jest optyczne powiększenie pomieszczenia za pomocą dużego lustra znajdującego się na jednej ze ścian. Przyjrzyj się, a zobaczysz, ile przestrzeni zyskaliśmy dzięki niemu.

Pomimo pozornych skrajności połączonych przez nas stylów, tworzą one spójną całość. Jeżeli widzisz w naszej aranżacji łazienki brązowo beżowej rozwiązania, które chciałbyś wprowadzić do swojej łazienki, to śmiało, zainspiruj się!

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone