0
aranżacja łazienki Clarity Beige Glossy

Aranżacja łazienki w stylu greckim

Słoneczny odcień żółtego, piaskowy motyw, który przywodzi na myśl śródziemnomorską plażę i mozaika – to wszystko znajdziesz w łazience w greckim stylu. Jeżeli chcesz przenieść się do ciepłego półwyspu bałkańskiego, zainspiruj się naszym projektem, w którym króluje subtelny motyw kamienia.

Łazienka w stylu greckim – kolory piaszczystej plaży

Chcąc połączyć chętnie wybierany przez Polaków beżowy odcień z motywem przywodzącym na myśl słoneczną Grecję, zwróciliśmy uwagę na kolekcję Clarity Beige. Subtelny motyw kamienia o piaskowej barwie niemal od razu skojarzył nam się ze skąpaną w słońcu plażą. By nasza łazienka nabrała ciekawego designu, postanowiliśmy wykorzystać w niej dekor ścienny Clarity Beige Str, którego struktura przywodzi na myśl pofalowaną powierzchnię Morza Śródziemnego. Różnorodny motyw obecny jest także w formie mozaiki z tej samej kolekcji. Grecki styl uwielbia subtelną sztukaterię zamkniętą w postaci niewielkich kafelek.

Mała łazienka w stylu greckim – biel nadmorskich kurortów we wnętrzarskiej interpretacji

Grecja to morze, piasek i czysta biel. Projektując tę aranżację, zainspirowaliśmy się tymi barwami. Jasny motyw doskonale sprawdził się w roli ceramiki łazienkowej. Z pewnością zwróciłeś uwagę na białą szafkę. Zwieńczyliśmy ją Umywalką Wpuszczaną W Blat Plan 80 cm L1724, Defra. Połączona z Baterią Umywalkową Eurosmart tworzy duet, który sprosta codziennym wymaganiom w kwestii higieny. Metaliczny motyw znajdziesz także w pod prysznicem. W jego wnętrzu znalazł miejsce Zestaw Prysznicowy Euphoria XXL, który każdego dnia zapewni Ci relaksujące doznania niczym podczas kąpieli w ciepłym morzu. Brodzik Pięciokątny Adda Antibac, Atrium zadba zaś o Twoją wygodę.

Szukasz pomysłu na grecką łazienkę? Zainspiruj się naszym projektem i spraw, by wnętrze Twojej łazienki nabrało ciepłego klimatu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone