Viverto Fossil Perla aranżacja zdjęcie główne

Aranżacja łazienki w stylu modernistycznym

Włoska kolekcja płytek Fossil Serenissima to kunszt skamieniałego wzornictwa opatrzonego naturalnością barw i charakterystycznych spękań. W modernistycznej łazience zastosowaliśmy płytki Fossil Piombo Lux w odcieniu grafitowym oraz płytki Fossil Perla Lux stanowiące mieszankę szaro-beżowych barw. Gdy przyjrzymy się płytkom z bliska, przedstawiają one surowy obraz pęknięć, warstwowości i kolorystycznej zmienności.

Styl modernistyczny - łazienka, w której codzienne obowiązki staną się przyjemnością

Dopełnieniem aranżacji łazienki modernistycznej stała się elegancka ceramika łazienkowa: asymetryczna wanna wolnostojąca Alice I Marmorin, którą pokochało już wielu naszych Klientów oraz asymetryczna umywalka nablatowa z tej samej kolekcji. Wannę i umywalkę dopełnia nowoczesna armatura: bateria podtynkowa 2-otworowa chrom Grohe i bateria wannowa wolnostojąca Essence New Grohe. Wnętrze przełamuje nonszalanckie lustro dekoracyjne na pasku Texas MCJ, które stanowi awangardowy wyróżnik wnętrza.

Awangardowe dodatki – modernistyczna łazienka

Nowoczesnego i nieco loftowego charakteru nadały wnętrzu chromowany grzejnik dekoracyjny z kolekcji Retro producenta Terma oraz toaleta myjąca Aqua Clean Sela od Geberit z ciekawym, chromowanym zawiasem w górnej części pokrywy.

Szukasz inspiracji na wnętrze pełne naturalnego wyrazu w awangardowym wydaniu? Zainspiruj się projektem łazienki w której inspiracją stał się modernizm.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone