0
Aranżacja z drewnem viverto.pl

Aranżacja łazienki z czarnym marmurem

Szukasz pomysłu na to, jak odmienić swoją łazienkę? Jeśli tak, to aranżacja łazienki z czarnym marmurem i drewnopodobnym dekorem na pewno Cię zachwyci. Wszystkie elementy tego wnętrza doskonale współgrają ze sobą, tworząc wyjątkową atmosferę.

Łazienka z czarnym marmurem - odkryj nową estetykę

Czarny marmur to materiał, który nadaje łazience luksusowego i eleganckiego charakteru. W naszym projekcie zdecydowaliśmy się na płytki imitujące marmur, które doskonale komponują się ze ścianami imitującymi drewno. Four Seasons to zachwycający akcent dekoracyjny o ciekawym wzorze przypominającym drewniane lamele - jeden z najmodniejszych trendów tego roku. Tworzy kontrastową i instygującą kompozycję z czarnymi płytkami Supreme Evo Noir, których czarny kolor ze złotymi żyłkami dodaje wnętrzu głębi.

Łazienka z nutą awangardy - przepis na nowoczesność

Dzięki inspiracji, jaką jest imitacja marmuru i drewna, powstała łazienka, która łamie stereotypy i wyróżnia się spośród innych wnętrz łazienkowych. Aby podkreślić awangardowy charakter tego miejsca, zdecydowaliśmy się na stonowaną ceramikę oraz armaturę w kolorach czerni i bieli. Wisząca umywalka oraz bateria umywalkowa Nova Fonte Czarny Mat Kludi doskonale współgrają z eleganckim czarnym marmurem, nadając łazience wyjątkowego charakteru. Prysznic z czarnym wykończeniem i armaturą Kludi dodaje elegancji i funkcjonalności. Kabina prysznicowa zachęca do relaksujących kąpieli, a klasyczna ściana z imitacji drewna otrzymała stylowe okrągłe lustro, które nawiązuje do kolorystyki armatury.

Zainspirowała Cię aranżacja naszej łazienki? Jeśli tak, śmiało możesz wykorzystać te pomysły w swoim własnym wnętrzu. To projekt, który przynosi nową estetykę i elegancję do każdej łazienki. Odkryj możliwości, jakie daje połączenie czarnego marmuru i drewnopodobnych kafli, i stwórz swoje własne unikatowe wnętrze łazienki.PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone