0
aranżacja łazienkowa tube6 120G

Aranżacja łazienki z wanną na środku

Wielki format, surowe, stonowane barwy i minimalistyczne dodatki. Nasz projekt ma wszystko, czego poszukują miłośnicy nowoczesnych wnętrz. Przyjrzyj się prezentowanej aranżacji, czerpiąc z niej inspirację i stwórz z nami swoją wymarzoną przestrzeń relaksu. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja przypadnie do gustu koneserom wielkomiejskich przestrzeni. Zaproś do swojej łazienki oryginalny design.

Łazienka z wanną na środku – ceramika może stanowić ozdobę aranżacji

Nowocześnie, wielkomiejsko, stylowo. Te trzy frazy idealnie opisują nasz projekt. Spoglądając na niego, nie sposób nie zauważyć organizacji przestrzeni oraz gry światłocieniem, tworzących kilka różnych płaszczyzn. Ostre, geometryczne linie wykorzystane w naszej łazience nadały jej wyjątkowego, minimalistycznego charakteru. Elementem wybijającym się na pierwszy plan jest wanna obudowana płytkami. Ich subtelna metaliczność jest zasługą Płytek Wielkoformatowych Tube 120N. Zestawione z jaśniejszym odcieniem kafli z kolekcji Tube 6 oraz szerokim pasem inspirowanym rdzą, nadały naszej łazience rys surowości.

Wanna na środku łazienki to przepis na relaks w domu

Wyjątkową przestrzeń inspirowaną wyglądem skorodowanych materiałów postanowiliśmy dopełnić odpowiednią, śnieżnobiałą ceramiką. Przestronną wannę obudowaliśmy czarnymi płytkami. Połączona z Baterią Wannową 4-Otworową Eurocube gwarantuje ona najwyższy komfort kąpieli. Dzięki umieszczeniu jej na środku łazienki uzyskaliśmy niezwykle nowoczesną przestrzeń, która stała się dla nas idealnym polem do dalszej aranżacji. W strefie umywalkowej zbudowaliśmy nowoczesną konsolę, na której umieściliśmy Umywalkę Nablatową Okrągłą Artis, Villeroy&Boch. Jej okrągły kształt nieco złagodził naszą aranżację. Do kompletu z ceramiką dobraliśmy Baterię Umywalkową Eurocube 2-Otworową S, Grohe. Biel obecna jest również w strefie toalety, w której miejsce znalazł zestaw Miska Wisząca Bezkołnierzowa Avento + Deska Wolnoopadająca 5656RS01 Villeroy&Boch oraz bidet.

Szukasz projektu łazienki, który spełni Twoje wymagania? W Viverto wiemy, jak ważna jest troska o każdy szczegół. Zainspiruj się naszą aranżacją łazienki z obudowaną płytkami wanną na środku i wykorzystaj w swoim domu rozwiązania w niej zawarte.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone