0
Viverto Intense Tone Green aranżacja

Aranżacja łazienki z zielonymi płytkami jodełka

Intensywna zieleń, szlachetny marmur i wracające do projektów płytki ceramiczne w jodełkę. Nasza aranżacja ma wszystko, czego poszukują miłośnicy stylowych łazienek. Wyrazisty motyw przewodni oraz wyjątkowa, złota armatura sprawiły, że cała kompozycja nabrała biżuteryjnej estetyki. Jeżeli poszukujesz projektu, który każdego dnia będzie zachwycał Cię na nowo, zainspiruj się naszą propozycją.

Płytki jodełkałazienka z wyrazistym akcentem

Która powierzchnia przykuwa wzrok najbardziej podczas spoglądania na nasz projekt? Oczywiście intensywna sosnowa zieleń. Za niesamowicie charakterystyczną, lekko trójwymiarową przestrzeń odpowiedzialne są płytki ceramiczne Intense Tone. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu ukazały one swoje przepiękne oblicze, stanowiąc ozdobę pomieszczenia. Drugim motywem, na który postawiliśmy, jest marmur. Jego szlachetny wygląd w trwałej formie ceramiki uwiecznił polski producent Paradyż, tworząc kolekcję Calacatta Sparkle Gold. Przecinające mleczną powierzchnię kafli lekko złote żyłki, doskonale łączą się z wykorzystaną przez nas w projekcie armaturą, tworząc spójną, harmonijną całość.

Płytki jodełkazieleń, która świetnie kontrastuje złoto

Tak eleganckie i stylowe połączenie zasługuje na wyjątkowe dodatki. Poszukując odpowiedniej ceramiki, postawiliśmy na klasykę w nowoczesnej odsłonie. Pomimo niewielkiego rozmiaru naszej łazienki, umieściliśmy w niej wannę. Jej smukła powierzchnia idealnie wpasowała się w aranżację, pozwalając cieszyć się relaksującą kąpielą nawet w małej przestrzeni. Złote profile parawanu oraz zestaw wannowy w tym samym kolorze dodały naszej łazience blasku. Metaliczne, ciepłe lśnienie obecne jest także w strefie umywalkowej. Na marmurowym blacie postawiliśmy ceramikę o obłym kształcie: okrągłą Umywalka Mea Snow White MEA003 oraz kwadratową Umywalka Mea Snow White MEA002. Dopełnieniem różnorodnej ceramiki jest armatura w kolorze złotym z kolekcji Digit Color, Palazzani.
Romantyczne wnętrze z intensywnym motywem? Zainspiruj się projektem, w którym dominują płytki ścienne jodełka.

Zobacz film z naszej aranżacji łazienki z płytkami w jodełkę i przyjrzyj się im bliżej:

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone